Zita

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Skin Drink Arckrém

Lush Skin Drink Arckrém
2020. június 1.

Az elején nagyon bevált, itta magába az arcbőröm. Aztán 1-2 hét után észrevettem, hogy zsíros érzetet hagy maga után, kicsit izzad alatta az arcom és nem szívódik be. Aloe verával és rózsavízzel elkeverve nagyon minimális mennyiséget felkenve elhasználom, mert alapvetően az elején nagyon elégedett voltam vele és pattanásokat nem okozott, viszont a zsíros érzet miatt újravenni nem fogom.

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2018. december 24.

Pár hete használom, eddig nagyon elégedett vagyok vele, az illata is nagyon finom.Hideg időben többször előfordult, hogy kiszáradt és húzódott a fejbőröm, pedig eddig is természetes samponokat használtam, viszont ennél ilyet nem tapasztaltam. Sőt, a hajmosási időt 7 napra sikerült kihúznom. Nagy kiszerelés, megéri az árát, vegán, cruelty free, amiért szintén megérdemli az 5 csillagot. Az már csak egy plusz, hogy a termék megvásárlásával most egy árva cica vagy kutya ellátását támogathatod.

Alverde Naturschön Gesichtscreme

Alverde Naturschön Gesichtscreme
2018. december 24.

Nagyon nehéz krém, sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Nagyon pattanásos lett tőle az arcom. Kicsit olyan érzés is volt, mintha maszkot viselnék, nem szívódott és zsíros érzetet hagyott maga után. Továbbadtam a páromnak, úgy gondoltam az ő bőrére a borotválkozás miatt biztosan jó lesz, főleg télen, de sajnos ő is ugyanezeket tapasztalta. Most úgy döntöttem kézkrémnek elhasználom, de az az igazság, hogy még így is nehezen szívódik be. Kíváncsi vagyok, hogy vízhiányos alapvetően száraz bőrre, másnak hogyan válik be. Az összetevői miatt adtam neki még egy csillagot.

1 MÁRKA