zita.czinege

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Glossier Futuredew Oil Serum Hybrid

Glossier Futuredew Oil Serum Hybrid
2020. augusztus 27.

Nagyon különleges termék! Rengeteg hidratálót, arckrémet kipróbáltam már, de ehhez foghatóval még nem találkoztam. Hatását tekintve strobe krémhez tudnám hasonlítani, az állaga zselés. Zsíros bőrre nem ajánlom semmiképp. Felkenés után az ember feje úgy világít, mint egy diszkógömb. De aztán szépen beszívódik, úgy 15 perc alatt bemattul. Gyors sminkhez nem alkalmas, mert mindenképp várni kell az alapzás, púderezés előtt. Egyfajta bársonyos érzetet ad az arcnak, mintha egész nap egy arcpakolás lenne rajtam. Az illata furi gyógynövényes, nem a megszokott parfümös kozmetikum. Nekem kellemes, de biztosan lesz, aki szerint ez büdös. Normál bőröm van, nekem nyáron ez kicsit sok. Nap végére elnehezül, bezsírosodik az arcon. Majd az őszi-téli időben lesz az igazi. Egyfajta belső ragyogást ad az arcnak, miközben táplál is. A Mac Strobe-hoz hasonló a hatása smink alatt, csak ez egy picit jobban fénylik. Sok érzés kavarog a fejemben: elég drága, nálunk nem lehet beszerezni, egy igazi ikonikus termék, gyönyörű fényt ad, nyáron túl nehéz a viselése, DE nem bántam meg, hogy megvettem, mert ez a sminkelés egy újabb dimenzióját képviseli.

Glossier You EDP

Glossier You EDP
2020. augusztus 27.

Illatmintát kaptam belőle, utólag örülök, hogy nem rendeltem meg vakon. A weboldalukon ódákat zengenek róla, a vélemények alapján teljesen másra számítottam. Ez egy sportos illat, ami nekem inkább egy férfi spray-re emlékeztet. Még le is kellett mosni magamról, annyira zavart benne valamilyen tipikus férfias összetevő, talán az erős pézsma.

MAC Spellbinder Shadow Szemhéjpúder

MAC Spellbinder Shadow Szemhéjpúder
2020. március 6.

Gyönyörűen csillámló fénye van. Nem diszkókirálynősen csillámporos, hanem pont a mindennap viselhető kereten belül marad. Könnyen eldolgozható, kellemes viselet. Jól építhető, több rétegben erősebb a színe. A tégelyben nagyon pici mennyiség van, épphogy belenyúltam, már kilátszott az alja. Na persze így is egy évre elegendő mennyiség lehet benne.