zita.czinege

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

MAC Spellbinder Shadow Szemhéjpúder

MAC Spellbinder Shadow Szemhéjpúder
2020. március 6.

Gyönyörűen csillámló fénye van. Nem diszkókirálynősen csillámporos, hanem pont a mindennap viselhető kereten belül marad. Könnyen eldolgozható, kellemes viselet. Jól építhető, több rétegben erősebb a színe. A tégelyben nagyon pici mennyiség van, épphogy belenyúltam, már kilátszott az alja. Na persze így is egy évre elegendő mennyiség lehet benne.

Chanel Le Vernis Körömlakk

Chanel Le Vernis Körömlakk
2020. február 24.

Iszonyú drága, de tényleg nagyon jó lakk! Pillanatok alatt megszárad és valóban több napig bírja lepattogzás nélkül. Hezitálva vettem meg és próbáltam ki,
de végül meggyőzött, megérte! Nálam a drogériás lakkok 1 napig, a többi márkás cucc is 2-3 napig bírja a strapát. Millió félét kipróbáltam már, ( ILNP, Cupcake, FUN, Cirque ..) de valahogy egyik sem győzött meg. Ennek a Chanel lakknak a fénye, tartóssága, száradása biztosan a legljobbak között van!
Hátrányként említeném meg az ára mellett még az ecset kicsiny méretét, amivel nehezebb a lakkozás.

Sisley Stylo Lumière Highlighter-Ceruza

Sisley Stylo Lumière Highlighter-Ceruza
2019. november 18.

Nagyon jó termék a szem alatti puffatság és karikák eltüntetésére. Könnyen eldolgozható, kellemes állagú és illatú. Szinte észrevehetetlenül beleolvad a bőrbe, azonnal ragyogóvá és simává teszi a szemkörnyéket. Nem ül bele a ráncokba és nem lesz tőle hófehér szemüveges bagoly fejünk, mint sok hasonló stifttől.
Tényleg egy csodaszer, csak az ára elégggé borsos.