zita.czinege

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Annick Goutal Songes

Annick Goutal Songes
2019. október 8.

Olyan, mint egy nagyon régi klasszikus illat. Nincs benne semmi modern, semmi fűszeresség, semmi oud, semmmi cukrosság. A vanília miatt vettem belőle mintát, de én még azt nem igazán érzem benne. Nem jellemző a tiaré-s illatokra jellemző naptejes vonal sem.
Nem teljesen az illatjegyeiben, hanem stílusában hasonlítanám a Chanel 5-höz vagy a Miss Dior-hoz.A klasszikus, visszafogott stílus képviselője. Tőlem nagyon távol állnak ezek az illatok, de van ismerősöm, aki ezekért rajong. Szóval mindenképp érdemes mintát venni vásárlás előtt, mert nem igazán az, amit a leírás és az illatjegyek alapján várna az ember... Ezért én egy kicsit csalódott vagyok.

s-he stylezone Quick'n Crazy Körömlakk

s-he stylezone Quick'n Crazy Körömlakk
2019. szeptember 16.

Ez egy nagyszerű lakk! Miért is nem fedeztem fel előbb?? Esküszöm, jobb minőség, mint a vagyonokért kapható high end és indie márkák! Vagy 10 éve keresem a tökéletes lakkot, ami gyorsan szárad, szépen terül, és nem pattogzik le 1 nap alatt. Próbáltam már a Dior, ILNP, Glam polish és rengeteg márkás lakkot. De ez a kis 500 Ft-os lakkocska jobban teljesít, mint sok méregdrága társa. Tényleg, mire végzek az egyik kezemmel, már meg is szárad! Szépen fed, nem csíkozódik. 4-5 napig hibátlanul bírja kopás nélkül. Kellemes, jól alkalmazható színek. Mostanában biztosan csak ezt fogom használni.

L'Artisan Parfumeur Bois Farine

L'Artisan Parfumeur Bois Farine
2019. szeptember 13.

Úgy néz ki, én leszek az első, aki lepontozza ezt a parfümöt? Bár sokan írták, hogy nem tudják viselni, mégsem merték lepontozni. Nos számomra ez egy kellemetlen szag. Semmi púderes nincs benne. Se nem elegáns, se nem alkalmi, se nem nőies. Egyszerűen nem tudnám magamra fújni.
Tényleg lisztes, de nem egy pékség illata. Nem süti, de nem is a friss kenyér illata. Pont mint amikor az élesztőt felfuttatják és a kovászt bekeverik a lisztbe.És poros is, valóban. Mintha beleesnék egy óriási dagasztótálba, fulladoznék az oromba szálló lisztportól, miközben kétségbeesetten próbálok kikászálódni.
Köszönöm, ebből nem kérek.