zita.herkovics

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2018. április 13.

Az előttem szóló wildrose tökéletesen leírta a véleményem egy részét. Amúgy meg potyog, vigyázzatok vele! Nem szeretem a pazarlást, így csakis kádban használom és elkeverem egy kicsi vízzel a tenyeremben, a könnyebb felvitel érdekében. Borotválkozás előtt nagyon jó kis kellék. Teljes testre nem használnám, az tuti, mert nekem száraz a bőröm és kissé érzékeny is. De. Imádom a sós dolgokat. Ez is nagyon megtetszett. Nem elengedhetetlen szer, de jól esik néha a kényeztetés. Nos, ez is ilyen cucc. Négyes, jogosan.

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás
2018. április 13.

Én csóri voltam. Komolyan mondom. Úgy raktam fel, mint egy balzsamot, szépen a sampon után! Kiöblítettem. Megvan az az érzés, amikor mosod a hajad és már akkor érzed, hogy száraz-gubancos, vagy selymes lesz? Na. Én tökéletesen meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. A hajam a kulcscsontomig ér, a mini tégelyében lévő adagocska pont elegendő volt. Nem a teljes hosszra, hanem a alsó részekre vittem fel csak. Az enyémnek csodálatosan fűszeres, kekszes illata volt. A színe is olyan, mint a pici kekszeknek, amiket a kávéhoz adnak. Az állaga viszonylag folyós, vigyázva kell belematatni a tégelybe. Mindenképpen meg fogom rendelni a teljes kiszerelést, ugyanis szuperfényes’ & szuper puha volt a végeredmény. Nem zsírosított. Szóval megérdemli az ötöst. Pacsi!

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2018. április 13.

Próbálkoztam vele. Azon túl, hogy hűsítő érzés volt használni, és szeretem a mentás dolgokat, - semmi extrát nem vettem észre. Nyilván azért, mert nem vagyok korpás sem, és szerencsére elég jó tempóban nő a hajam is. A pakolás után is ugyanúgy, mint normál esetben, a negyedik napon hajat kellett mosnom. Szóval számomra ez egy átlagos és kellemes kis hajpakolás. Erős hármas.