Zoldtulipan

Regisztráció dátuma: 2016. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam
2020. április 27.

Valóban hidratál. Nem csak egy zsíros réteget képez, ami véd a széltől, hanem tényleg ápol és puhít. Az illata kellemes, az állaga is, egyetlen hátránya, hogy a kemény tubusból a sűrű krémet nagyon nehéz kinyomni. Nem vonok le csillagot, mert szuper kis termék, pedig nehéz eset vagyok a folyamatosan rágcsált, nyúzott ajkaimmal

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém
2020. április 16.

Nagyon gyorsan tovább passzoltam. Az illata köszönőviszonyban sincs a kókusszal, az állaga pedig nagyon sűrű, mind egy megszáradt massza. Pont úgy is viselkedik, ahogy kenegeted, összezsöndörödik, és kis száraz fehér gubicsokat hagy maga után. De ha sikerül is viszonylag gyorsan és egyenletesen felvinni, akkor se ér semmit. Nem puhít, nem hidratál. Pozitívumot nem tudok mondani, fényévekkel lemarad a testvéreitől.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2020. április 16.

Imádom imádom és imádom! Tökéletesen el van találva az ízlésvilágom, a legjobb parfüm eddig, amit használtam. Még este is érzem az illatát, kellemes és tartós. Abszolút kedvenc!

Update!
Most, hogy 5 éve használom, már túl sok. Frissen még mindig imádom, de a másnapi illata már émelyítő. Ultra tartós, fürdés után se tűnik el az illat. Fáj a szívem érte, talán egy kis pihenő után újra használni fogom. Ha létezik parfümben
a nagybetűs igazi, akkor nekem a Luck az.