Zoska

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Secret Key Rose Floral Softening Toner

Secret Key Rose Floral Softening Toner
2019. január 20.

A legjobb tonikom eddig. Semmi extra hatást nem tapasztaltam, de nem is vártam tőle ilyesmit. Nagyon kellemes illata van, szépen tisztít, egy kicsit hidratál, rendben vannak az összetevői, hála istennek nincs benne alkohol, szóval semmilyen kelletlen húzódást nem tapasztaltam, csak a tiszta bőrt. Véletlenül vettem, de újra is rendeltem. Amíg gyártják, addig nem szeretnék mással kísérletezni.

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)
2019. január 20.

Nagyon szerettem ezt a krémet, ez volt az első csigás termékem, és konkrétan csodát tett a bőrömmel, innen indult a koreai mániám. Nagyon sajnálom, hogy változtattak az összetevőkön, most az új verziót vettem meg, de tartok tőle, hogy nem lesz ugyanaz az élmény.

Etude House 99% Aloe Soothing Gel

Etude House 99% Aloe Soothing Gel
2019. január 20.

A legkedvesebb aloe zselém, korábban a Benton verzióját használtam, de ár-érték arányban ez sokkal jobban megéri. Testre nem nagyon használom, csak irritáció vagy napégés esetén, viszont arcra nagyon klassz. Mikor a soklépéses rutin és a nehéz krémek fölé kenem, akkor is gyorsan beszívja a bőröm, azt a pici plusz hidratálást biztosítja, amire még szükség lehet. Ha leszedem a sminket, de még nem krémezem be az arcomat délután, akkor is nagyon jól jön, kicsit felfrissít, nyáron a hűtőben tartva különlegesen kellemes élmény.