zoska416

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: -

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2020. április 24.

Csodálatos sampon mesés illattal, és az egyik legjobb hatással, amit számomra egy sampon nyújtani tud. Hajszárítás után nem "száll" a hajam, hanem szép, fényes esése van anélkül, hogy olajosan elnehezedett lenne. Mindig is olajos samponokat használtam, és így is 4-6 naponta elég hajat mosnom anélkül, hogy brutál módon bezsírosodna. Emellett még a csomagolása is szép és igényes, öröm kipattintani és a tenyerembe nyomni. 5/5

Garnier Fructis Oil Repair Intense Sampon

Garnier Fructis Oil Repair Intense Sampon
2018. április 13.

Nem értem, hogy akik ezt megveszik, és utána panaszkodnak, hogy "olajos" meg "zsíros" lesz tőle a hajuk, azok mit vártak egy olyan sampontól, amelynek "oil repair intense" a neve??? Nyilvánvalóan ez a sampon azoknak lett kifejlesztve, akiknek nehezen zsírosodik a haja, és akiknek emiatt még kifejezetten jót is tesz egy olajosabb sampon, ami segít fényessé, puhává tenni a hajat. Akiket ez zavar, azoknak ott van kismillió másféle hajápolószer.
Számomra ez az eddigi legjobb sampon, amit használtam: mesés illata van, hullámos és hajmosás után mindig "szálldosó" hajamat szép simává teszi, és nekem egyáltalán nem zsírosodik tőle jobban a hajam. 6-7 naponta szoktam megmosni, és tökéletesen kitart ennyi ideig a hatása. 5*

Calvin Klein Ck In 2 U For Her

Calvin Klein Ck In 2 U For Her
2018. január 31.

Egy reptéri akcióban figyeltem fel rá, és néhány szippantás után eldöntöttem: ő kell nekem. Finom, meleg tónusú, nőies, igazi mély narancssárga illat, egyszerre szexi és bizalomgerjesztő, vagány és bújós. Édessége nem émelyítő vagy cukorkás, hanem inkább bársonyos.
Egyáltalán nem érzem uniszexnek (irtózom a gondolatától is, hogy férfias illatot viseljek), de sokaknak talán a határozottsága és a márka egyéb termékei miatt tűnhet mégis annak. A tartósságára nem lehet panasz, edt-hez képest remekül tartja magát. A dizájnos, stílusosan metszett üveg-műanyag formája miatt az ötös mellé a csillagot is megkapja:) 5*