zs.hencsi

Regisztráció dátuma: 2012. március 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. szeptember 10.

Érdekes ez a parfüm. Kiváncsi voltam rá, az itt olvasott sok rossz vélemény miatt. Ma véletlenül az utamba került a Müllerben. Siettem, teljesen másért ugrottam be, eszembe sem jutott épp, de ahogy bementem, kiszúrta a szemem. Semmi mást nem teszteltem, gyorsan magamra fújtam. Csukló/alkar és már mentem is tovább a dolgomra. Maszkban voltam természetesen, de még azon keresztül is rendesen lehetett érezni amíg sorban álltam. Nagyon tetszett!! Meg is örültem, hogy akkor majd még tesztelem máskor, mert szerintem szuper jó illat. Vidáman kiálltam a sort, kint megszagoltam, szuper volt az illat, aztán berohantam egy másik boltba, aztán irány haza. Ez 1 óra!! Leforgása alatt történt. Mire hazaértem már szinte semmit nem lehet belőle érezni. Hirtelen abban sem voltam biztos, hogy melyik kezemre is fújtam egyáltalán! Nagyon furcsa. Majd legközelebb is kipróbálom, mert az illat tényleg nagyon tetszik, de hogy 1 óra alatt eltűnt rólam.. ahhoz kissé drága.

Jil Sander Sun

Jil Sander Sun
2020. augusztus 30.

(Ha van olyan, aki mostanában vette és nem tetszik, akkor én vevő lennék rá, persze reális áron postával együtt, annak tükrében, hogy 4000 Ft alatt rendelhető.)

Én kb 1 hónapja fedeztem fel ezt az illatot és egyszerűen imádom!! De egyébként minden véleménnyel egyet tudok érteni. A negatívakkal is, mert nem hasonlít szerintem egy manapság kapható parfüm illatára sem, tehát lehet valakinek régies/öreges. És azt is abszolút megértem aki szúnyog riasztót érez benne, én is érzem és ez is elég fura, de nekem azzal együtt a nyár/strand/nyaralás és a gyermekkorom nyarainak illata. A régi naptejek, a Körös napolaj, bronz olaj, a szúnyog riasztó és még sorolhatnám. Ezen illatok keveredéséből jön létre nekem ez a boldogság, nyugalom, önfeledtség. Gyermekkorom nyarai.
Ha csak 3 parfümöt választhatnék, biztosan ez lenne az egyik! Ez a hangulat nekem egy csoda.

Babylove Ultra Sensitive Pflegecreme Gesicht & Körper

Babylove Ultra Sensitive Pflegecreme Gesicht & Körper
2020. január 7.

Szuper krém, nagyon jó áron. Feltöltöttem az összetevő listát, de egy összetevőt elrontottam és nem tudom javítani. Legyen szíves korrigálni valaki. A Cetearyl Alcohol után a Glycerin a következő és nem az amit be sikerült írnom.

1 MÁRKA