Zs0f

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

3W Clinic Professional Fresh Collagen Maszk

3W Clinic Professional Fresh Collagen Maszk
2019. március 26.

Konnyu felhelyezni a maszkot, kényelmes, és a helyen marad. Hamlasztas után használom, láthatóan kisimitja az arcom, kellemes.

MoLash Szempillanövesztő Szérum

MoLash Szempillanövesztő Szérum
2019. március 24.

Egy hónapja használom, és szeretem. Elég szkeptikus voltam a dologgal, és őszintén nem vártam sokat, de látom a változást. Hosszabbak és dusabbak a szempillaim. A szemoldokomre is használom, és ott is kis mértékben működik. Az applikatort is kedvelem, nekem kényelmes, úgy kell elképzelni, mint egy tust. Nem irritál, állaga a víz és gelszeru között van. Küldtek hozzá egy ajándék szemceruzat, amihez egy ideig hozzá sem nyúltam, de egy hete kipróbáltam, és csodás. Tökéletesen a helyén marad egész nap, és dolgozni is lehet vele.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. március 22.

Az állaga gelszeru, nincsen jellegzetes illata. Én hamlaszto után használom, nem mindig naponta. A nagyon gyorsan zsirosodo bőrömön látni a hatását, negatívumot nem tapasztalok, és a porusaim is kicsit osszehuzza. Nem csodaszer, de működik, és nekem ar-ertek arányban is bejön. Szerintem érdemes 'gazdagon' bekenni vele az arcot, és utána kicsit beutogetni a bőrbe. Akinek hasonlóan a tág pórusok/zsírosodó bőr a tipikus problémája, annak szerintem érdemes kipróbálnia.