Zsaklin09

Regisztráció dátuma: 2015. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 5.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Oriflame The One Tremendous Big Volume Szempillaspirál

Oriflame The One Tremendous Big Volume Szempillaspirál
2019. szeptember 21.

Alapvetően nem olyan rossz, de az extrém volumen ígéretet azért kicsit túlzásnak tartom. Egy rétegben szinte semmit se csinál, miután az első réteg félig megszáradt, jön a második és harmadik réteg, ezután már elégedett vagyok az eredménnyel.

Oriflame Giordani Gold Magnifying Metal Lash Szempillaspirál

Oriflame Giordani Gold Magnifying Metal Lash Szempillaspirál
2019. szeptember 6.

Még csak pár alkalommal használtam, egyelőre elég híg a festék, ezért nagyon vékony pillákat csinál. És az extra dús hatást szeretem, ezért eddig nem nyűgözött le, de el fogom használni. Remélhetőleg a festék kicsit sűrűsödni fog és akkor talán jó lesz. Egyébként az applikátor nem rossz, könnyű vele dolgozni.

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező
2019. június 5.

A képen is látható 098-as árnyalatot próbáltam ki tegnap este, és egészen elégedett vagyok az eredménnyel. :) Az egész hajamra felvittem, nem volt szükség belőle két tubusra. A használati utasításnak megfelelően, először egy szilikonmentes "gyenge" samponnal egyszer átmostam a hajam, utána törölközőszáraz hajra felvittem a színezőkrémet, először csak a hajtövekre, majd a maradékot egy kis balzsammal összekeverve a hajam teljes hosszára felvittem, és kb 25 percet rajta hagytam. Elsőre nem mertem több ideig rajta hagyni, mert komolyan féltem tőle, hogy az eredmény kék lesz. :D De nem lett. :) Szép hamvas ezüstös hideg tónusú lett a kiszőkített hajam. Lehetne intenzívebb az eredmény, illetve még azt nem tudom, hogy tényleg megmarad-e 15 hajmosásig, ezért egyelőre 4 csillagot adok. :)