Zsanett7

Regisztráció dátuma: 2016. február 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

HERBioticum Aloe Vera Bőrápoló Krém

HERBioticum Aloe Vera Bőrápoló Krém
2016. február 10.

Én testápolónak használom, a valóban(!!!) természetes összetevői miatt. Pár hónapja kipróbáltam ennek a cégnek más termékeit is (körömvirág krém és sarokpuhító) és nagggyon beváltak, ezért vettem meg ezt a krémet. Ezt is befogadta a bőröm, ami nekem nagy ajándék, mert tényleg nem használhatok akármit, a nem megfelelő tisztaságú kencéktől azonnal piros foltos leszek. Szóval, természetes alapanyagú, jó kis krém, hamar beszívódik, jó az állaga, kellemesen hidratál, nyugtat és tisztaság illata van, amit nagyon kedvelek:)

HERBioticum Körömvirág Krém (régi)

HERBioticum Körömvirág Krém (régi)
2016. február 10.

Sajnos allergiás személyiség vagyok, nem használhatok akármit a bőrömre, mert nemhogy segítene, csak rontja a helyzetet. Ha valamit kiemelnék ezzel a krémmel kapcsolatban, az első sorban az, hogy eddig EZ AZ EGYETLEN, amit elfogadott a bőröm és nem allergizált. Tuti, hogy természetes összetevőkből áll és natúr tisztaságú, mert ha nem volna az, tele lennék foltokkal. 3 hónapja használom, nálam nyert!

HERBioticum Teafaolajos Sarokpuhító Krém

HERBioticum Teafaolajos Sarokpuhító Krém
2016. február 10.

Nekem is nagyon bevált, bőrkeményedés ellen használom. Eddig nem találtam olyan krémet, amely az időnként kialakuló (1-2 hónap) bőrkeményedésemet orvosolta volna. De ha ezzel a krémmel naponta bekenem a lábfejemet, puhán tartja a sarkamat, kellemes komfortérzetet biztosít és késlelteti az újabb szaruréteg kialakulást, megvastagodását. Már csak negyedévente járok pedikűröshöz:)