Zsani.D

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 25 eladás
Megnézem

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50
2021. február 12.

Nagyon nem bejövős. Nagyon erős alkoholos illatú, nem szívódik fel, fényes és ragacsos réteget hagy maga után. Sminkelni nem lehet rá, mert olyan fényes lesz a fejed mintha zsírban úsznál. Nem adok 1-est neki mert itthonra elhasználom, a fényvédő hatása jó.

Ami viszont bevált nekem arcra az a SunDance Kids szintén a Sensitive változatban. Teljesen felszívódik és mattra szárad.

Hawaiian Tropic Napolaj Spray SPF15

Hawaiian Tropic Napolaj Spray SPF15
2019. június 17.

Ha lehetne -10 pontot adnék neki. Nagyon, de nagyon utálom. Órák múlva sem szívódik be, egyáltalán nem hagyja lélegezni a bőrt, rettentő kényelmetlenül érzem magam ha ezzel vagyok befújva. De ez még a kisebbik probléma. Olyan szintű nap mérgezést okozott a nyakamon és a kulcscsontom körül levő bőrnél (a használata mellett kétszer is, tehát egyértelműen ettől volt, ezelőtt soha életemben nem tapasztaltam ilyet), ami kb csak egy hét után múlt el és 3 napig aludni sem bírtam tőle. Egyértelmű kuka, senkinek nem ajánlom.

Hawaiian Tropic Protective Dry Spray Oil SPF20

Hawaiian Tropic Protective Dry Spray Oil SPF20