Zsani.D

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 25 eladás
Megnézem

Hawaiian Tropic Napolaj Spray SPF15

Hawaiian Tropic Napolaj Spray SPF15
2019. június 17.

Ha lehetne -10 pontot adnék neki. Nagyon, de nagyon utálom. Órák múlva sem szívódik be, egyáltalán nem hagyja lélegezni a bőrt, rettentő kényelmetlenül érzem magam ha ezzel vagyok befújva. De ez még a kisebbik probléma. Olyan szintű nap mérgezést okozott a nyakamon és a kulcscsontom körül levő bőrnél (a használata mellett kétszer is, tehát egyértelműen ettől volt, ezelőtt soha életemben nem tapasztaltam ilyet), ami kb csak egy hét után múlt el és 3 napig aludni sem bírtam tőle. Egyértelmű kuka, senkinek nem ajánlom.

Hawaiian Tropic Protective Dry Spray Oil SPF20

Hawaiian Tropic Protective Dry Spray Oil SPF20
2019. június 17.

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2019. május 8.

Vastag szálú, világos, festetlen, “egérszőke” hajamon használtam, hogy nyárra egy kicsit vilagositsak rajta. A leírás szerint, illetve száraz hajra, pakolas es hajmosás elott is kipróbáltam. Kb 8x használtam osszesen es beváltotta amit ígért: látványosan világositotta a hajamat. VISZONT eszméletlenül szárít, igy abbahagytam a használatát. Mivel a termek működik, ezért jár neki a csillag, viszont egyértelműen NAGYON RONCSOLJA a hajat, igy én azt tanácsolom, ha szeretnéd megőrizni hajad egészséget inkább fordulj szakemberhez.