zsani1332

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Purito Deep Sea Pure Water Cream

Purito Deep Sea Pure Water Cream
2019. január 12.

Nekem a zsíros bőrömre nagyon bevált, nem nehezítette el a bőrömet, mint a legtöbb hidratáló krém. Könnyű állaga van és könnyen beszívódik, de azért alaposan hidratál (bár akinek száraz a bőre, annak lehet, hogy ez kevés lesz).
Az összetevőlista szuper!
Van egy kissé furcsa 'sós' szaga és néhányszor csípte s bőrömet, amikor rosszabb állapotban volt (gyulladt pattanások), de összességében nagyon jó ár-érték arányú krém szerintem.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2018. május 20.

Nagyon szeretem, kíméletesen hámlaszt, nem csíp és semmi irritáció nem jelentkezik tőle. (bár az első 2 alkalommal mikor használtam minimálisan kipattogtam tőle, de ez elvileg normális, mert így méregtelenít vagy mi... bocs ha hülyeséget írok nem értek hozzá annyira. mind1 ez kb a 3. használatnál megszűnt) Simább és puhább lett tőle a bőröm és végre nem kell radíroznom állandóan amitől kiszárad és piros lesz.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2018. május 20.

Hatásában ez a legjobb amit eddig használtam, néhány óra alatt rendberakja még a kicserepesedett ajkaimat is.
Viszont az 'íze' eléggé furcsa, meg van egy kis bizsergető, csípő mentolos érzés mikor felkenem, de ez csak kb 5-10 percig tart. A többi drogériás ajakápoló elbújhat ez mellett, messze veri mindegyiket.
Az ára lehetne barátibb de szerencsére sokáig elég.