Zsanita

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2019. szeptember 15.

Annyira király ez a sminklemosó, hogy azt nehéz szavakba önteni. Régóta keresgélek olyan sminklemosót, ami 1) környezetbarát 2) tényleg eltűnteti az egész sminkem 3) kíméletes a bőrömmel és a szememmel. Sokáig kísérleteztem micellás lemosókkal, olajos lemosókkal és lemosó kendővel is. De egyik sem teljesítette mindhárom követelményt. Ez viszont igen! És emellett annyira jó érzés, ahogy leolvasztja az egész sminkemet pik-pak, mintha ott se lett volna. Ennek ellenére viszont nagyon finom a bőrömmel és hidratáltnak érződik utána az arcom. Ajánlom mindenkinek, szerintem bármilyen típusú bőr mellett megállja a helyét.

Catrice 1 Minute Face Perfector

Catrice 1 Minute Face Perfector
2019. szeptember 4.

Oké, oké, oké, bőrszínhez igazodó, ha valakinek kellően sötét a bőre ehhez. Sajnos nekem muszáj volt erre beruháznom, mert drogériában egyszerűen NINCS korrektor, ami elég sötét egy ázsiai bőrszínhez...

DE nem bántam meg, mert ez tényleg jó cucc, nagyon nagyon finom állagú, kicsit olyan, mint egy BB krém, csak nem folyékony. Könnyű vele dolgozni, könnyű is viselni, és igenis szépen fed! Hát persze nem úgy, mint egy alapozó, de nekem ez pont elég. Én simán ezt használom alapozó és korrektor helyett, és nincs okom panaszra. Elég tartós is, nem kezdett nap közepén fényleni az arcom a használata mellett.

Azoknak ajánlom, akik BB krém szerű fedettséget szeretnének, de a szilárdabb állagú alapozókat preferálják.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2019. szeptember 1.

Nagyon szépen fed és tényleg olyan, mintha gél lakkal dolgozna az ember. Jó erős színei vannak, az első réteg is már teljes fedést ad, de kettőtől az igazi. Szuper gyorsan szárad és kényelmes az ecsettel dolgozni. Új kedvenc lett ❤