Zsanitk89

Regisztráció dátuma: 2020. március 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP
2020. március 1.

Egyszerűen csodálatos! Top 3 ban nálam benne van pedig gyűjtő vagyok. Több száz parfüm fordult meg a kezemben a 18 éves gyűjtés alatt de ez top3! Ajánlom mindenkinek! Jó vásárt csinál vele! Tartós nagyon nagyon nagyon az illata pedig iszonyúan egyedi!

Chanel Coco EDP

Chanel Coco EDP
2020. március 1.

10 évet vártam erre a parfümre kb :D Ez a parfüm igazán erős, nőies. Nem fiatal lányoknak való, tudni kell hordani és viselni. Idén 31 éves leszek így végre eljött az idő hogy hordjam. Szülinapomra ezt kérem a férjemtől! Sok év után végre hordhatom! :)

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2020. március 1.

Ez az a parfüm, ami mindíg hidegen hagyott. Aztan a volt párom haza állított egy nagy kiszerelésű ilyennel hogy " imádom, ezt használd kérlek mert éreznem kell rajtad"! Na mondom marha jó, most rámtukmál vmi borzalmat. Első használat után beleszerettem. Pár hete fogyott el szóval ideje újra vennem. 6 éve mindig van itthon egy 50 milis! Akkor használom ha megyek egy eseményre, színházba vagy kiállításra. A férjem nem annyira nagy fan mint az exem volt de dicséri és szereti ő is. Nem a kedvenc parfümöm de szerintem minden nőnek tartania kell legalább egy 30 miliset otthon mert alap darab. A tartósság miatt csak 4 csillag mert azért lehetne picit tartósabb is!