Zsanna84

Regisztráció dátuma: 2014. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sundance Med Ultra Sensitive Fényvédő Spray SPF30

Sundance Med Ultra Sensitive Fényvédő Spray SPF30
2014. július 19.

Tényleg nagyon jó, most teszteltük a nyaralás alatt. Csak ezt használtunk, nem égtünk le pedig tűzött a nap rendesen és én elég fehér vagyok. Az állaga kellemes, könnyen kenhető, nem ragad egyáltalán. Én használtam arcra is, bár szem- és szájkörnyékre nem, oda egy másik 50-es faktorú krémet szoktam használni. Szépen lebarnultam vele. Ha legközelebb Mo-n járok újraveszem tutira.

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém
2014. július 19.

A reptéren vettem, gépre várva betévedtem a boltba. Láttam, hogy sok férfiaknak való termékük van, épp a páromnak kerestem valamit, mert iszonyatosan zsírosodik a bőre. Az eladólány ezt ajánlotta, bár nem kifejezetten férfi termék, de jónak tűnt a párom problémájára. Most 2 hete, hogy használja, és tényleg láthatóan jobb a bőre! Általában délutántól nagyon fénylett már, most érezhetően kevésbé zsíros, nem fénylik és tök jó hozzáérni az arcához amikor hazajön a munkából, nem ragad végre a drágám :) 2 tubussal is vettem neki, mert 1-et fizet 2-t kap akció volt, nagyon jó befektetésnek bizonyult!

Balea Nature Nappali Krém

Balea Nature Nappali Krém
2014. július 4.

Fényvédős arckrémet kerestem, és összetevőiben ez volt éppen a legjobb. Kellemes kis krém, hamar beszívódik, kellemes az illata is és jól lehet rá sminkelni. Sokáig elég. Viszont az én bőrömöt nem hidratálja eléggé.