Zsazami

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Cover Alapozó

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Cover Alapozó
2020. október 13.

Rettegtem az újdonságtól, nekem eddig minden újítás más terméknél azt jelentette, hogy mehet a kukába a jól bevált termék. Szerencsére alaptalan volt a félelmem, nagyon jó ez az alapozó is, sőt megkockáztatom jobb, mint a régi. Egy picit tömörebb, krémesebb, mint a régi és felvitelkor (én mindig kézzel alapozok) úgy érzem, hogy zsírosabb is. Nekem nem mattul be annyira, mint a régi, de kb. 15 perc után már púderesebbnek érzem. A zsírosabb formula miatt féltem a pattanásoktól, de egy hete használom, szerencsére még egy sem jelent meg. Egyelőre nagyon tetszik, megnyugodtam. Szerintem jobban fed, illetve valahogy még egészségesebbnek tűnik a bőröm. Szebbnek érzem az összképet, pedig mondom, imádtam a régit is :) Úgy érzem ez egy minőségi újítás volt, hála istennek.

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim
2020. október 5.

Én ezt a terméket kezdő tusvonal húzóknak ajánlanám, amilyen én is vagyok. Mivel ceruzaszerű, ezért sokkal könnyebb megfogni és szép vonalat húzni, mint bármilyen más tussal. Nekem bevállt, tartós, nem mászik el és nagyon hamar szárad. Nekem még egyszer sem kenődött el. Szerintem újra fogom venni.

Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser

Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser
2020. október 5.

Szettben szoktam megvenni a krémmel együtt, úgy nagyon megéri az árát. Én szeretem, szépen előkészíti az arcom a krémezéshez :) Igazi luxus érzet, én nagyon szeretem az illatát, állagát, hogy pihe puha lesz már ettől is az arcom. Továbbra is fogom vásárolni.