zsazsizsizsa

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék
2012. július 10.

Nagyon szépen leszedte még a csupa csillám ragaszkodós szemfestéket is, teljesíti amit ígér. Nem tudom összehasonlítani más /drágább/ micellás arctisztítókkal, én már maradok ennél, bevált. Irritációt nem okozott, pedig nagyon érzékeny a szemem. Kényelmetlen a ragacsos érzet amit hagy maga után, de ezen egy hideg vizes arcmosás mindig segít.

Lush Lovely Jubblies Mellápoló Krém

Lush Lovely Jubblies Mellápoló Krém
2012. június 16.

Illatát nagyon szeretem, finom fehér virágos, és ritka tartós az én bőrömön. Hatása gyakorlatilag nincs, csak az illata az egyetlen mentsége. Indokolatlanul drága.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2012. június 16.

Az illat jó,nem, nem jó, helyesbítek inkább kiváló, lenyűgöző, szokatlan. A feltüntetett illatjegyek kombinációja nem mond el semmit ennek az illatnak az igazi arcáról. Fullasztó, sokkhatásként ér vele az első találkozás. Valami hűvösség érint meg, mint az első lélegzetvétel, miután áttörtünk egy jégpáncélon. Paradox, mert különben nincs benne semmi friss, levegős, karcos jegy, mégis érzek valami idegen hűvösséget borzongást. Itt és most túl kell esnünk az ismerkedésen, a gyarmatosításon, mert meghódít ez kétségtelen, csak idő és elszántság kérdése a dolog. Kiszámítható illat. Kevéssé változik, ugyanakkor nagyon kitartó, sokáig elkísér bennünket. Ő nem fog változni csak mi. Egyszer túllépünk rajta.