zsinike

Regisztráció dátuma: 2017. október 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2017. december 4.

Véletlenül került a birtokomba a termék, mivel megvettem az Estée Lauder karácsonyi csomagját és abban volt benne. Hát szuper! Már ezért megérte megvenni, mivel magamtól én ezt nem szereztem volna be. Azt gondoltam, hogy elég nekem a hidratáló meg a szemkörnyékápoló. De nem. Nagyon látványos a hatása. Újravevős

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2017. december 4.

Végtelenül csalódott vagyok. Dior Hipnotyc Poision-ját használom évek óta, amit imádok, de gondoltam Karácsonyra beújítok. Ezzel szemeztem, mivel rengeteg pozitív vélemény van itt róla, nem is beszélve a csodás üvegről :-) Na meg hát a Lancome az Lancome. Bementem hát a D-ba és a csuklómra fújtam az illatból. Az elején nem tetszett, de gondoltam semmi gond, a saját parfümömnél sem tetszik annyira a fej illat, de ha az ember vár egy kicsit, akkor valami csoda lesz. Hát ez viszont nem lett. Annyira émelyítő, pacsuli szaga volt, hogy még másnap is hányingerem volt tőle. Megkértem a páromat, hogy szaglássza meg ő is, hátha csak az én orromban van a hiba, de ő is fintorogva fordult el. Úgyhogy bocsi Treasure-rajongók, de én maradok mégis a Diornál, hiába jóval drágább és hiába végzett sokkal hátrébb a parfümranglistán itt a krémmánián. Ennél büdösebb parfüm még nem volt rajtam, pedig próbáltam már párat. Ezért 1-es.

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix
2017. november 15.

Felemás érzéseim vannak...A krémmániás vélemények alapján az arany színű - lehetetlenül hosszú nevű - tégelyben lévő szemkörnyékápolót akartam megvenni, de az Estée Lauderes hölgy rábeszélt, hogy ezt vegyem, mert ez csak 200 forinttal drágább, vadiúj termék és hogy egy csoda. Utánanéztem külföldi oldalakon - mivel itt még nem nagyon van erről a termékről értékelés - és mivel ott egy hangyányival jobban teljesített ez mint az arany színű tégelyes szemkörnyékápoló. gondoltam kipróbálom ezt.

Kezdjük a pozitívummal:
Nekem nagyon tetszik ez a fajta "pipetta" ha lehet így mondani. Nekem kellemes érzés, ahogyan a legömbölyített végű kis műanyaggal végig megyek a szemem környéként, minta egy minimasszázst kapnék. Emellett szerintem takarékos is, nekem pont elég krémet vesz fel, sőt még le is kell róla húznom egy kicsit a tégely oldalán. Szóval ha nem is veszem újra ezt a terméket, a pipettáját tuti, hogy megtartom :-)

Na de lássuk a fekete levest. Ami szomorú, hogy rettenetesen nehezen szívja be a bőröm. Ütögetéssel nem is lehet belesimítani, csak ha egy picit kenegetem és még így is fénylik utána a bőröm. Kb. egy hete használom reggel és este, de én nagy változást nem érzek - bár mint tudjuk, a krémek hatása hosszú távon látható - sem a szemem alatti duzzanatot nem csökkentette, sem pedig az apró ráncokat nem töltötte fel.

Összegezve: egyelőre várom a csodát, ha minden így marad a teljes tégely elhasználása után is, akkor a következő szemkörnyékápolóm már tényleg az aranyszínű lesz :-)