Zsizsik

Regisztráció dátuma: 2017. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2017. október 23.

Szerintem kategóriájában a legjobb, teljesen függővé tett! :)
Körülbelül már 4 éve használom.
Eredetileg sötétebb (olyan semmilyen) szőke hajszínem van, ezt szőkítem világosabbra. Nagyon "diszkréten" végzi a munkáját, ezért a lenövés sem olyan feltűnő, mint mondjuk hajfestés esetén. Olyan "ombrés". A hajamban eredetileg vannak egészen sötét tincsek, amiket ugye nem olyan intenzitással szív le a termék, így kialakult egy egészen természetes kinézetű highlight az arcom körül és a haj felső rétegeiben.
Szeretem benne, hogy nem roncsolja a hajamat, nem töredeznek el a végek és nem vékonyodnak el a hajszálak (igaz, nekem erős, vastagszálú hajam van. Nem tudom, mit tesz egy vékonyabb szálszerkezetű hajtípussal).
Mióta bevetem ezt a titkos fegyvert, rengeteg dicséretet kapok a hajszínemre, még fodrászoktól is. :)
Két-három hetente használom, az elején hetente nyúltam utána, a flakon szerint nem is szabad sűrűbben. Nyáron hagyom, hogy a nap végezze a szárítást, télen hajszárítót használok. Általában 1-2 napig hagyom a fejemen, ilyenkor a hajam kontyban hordom - ennek oka, hogy elég erős, "peroxydos" illata van és ragacsos érzést hagy a hajon. A szőkítős napokon ügyelek arra is, hogy kiemelten odafigyeljek a hajápolásra és a megfelelő olajokkal/pakolásokkal kompenzáljam a szőkítés okozta sokkot.
Egy ideig nálunk nem lehetett kapni, így kénytelen voltam más termékeket is kipróbálni. Ezeknek a hatása messze elmarad a Balea-tól, még a drágább verzióké is.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2017. október 23.

Sajnos nekem nem vált be. :( Kevert bőrtípusba tartozom, és szerettem volna egy terméket, amely csökkenti a kráter méretű pórusokat az orromon és letisztítja az arcomról a mitteszereket. Kellemesen "csipkedte" az arcomat felkenés után, aminek örültem, mert szeretem érezni, ahogy "dolgozik" a krém. Csak éjszakára használtam a kissé ragacsos állaga miatt. Teltek a hetek és nem érzékeltem különösebb változást. Ez annyira elvette a kedvem tőle, hogy már nem használom, sőt, megválnék a majdnem tele üvegtől. Érdekel valakit?

1 ÖSSZETEVŐ