Zsofi321

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

MosóMami Eco-Z Szilárd Sampon - Epres Álom

MosóMami Eco-Z Szilárd Sampon - Epres Álom
2020. január 15.

Kb 2 hete használom. Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Kicsit jobban gyűrni kell, mire felhabzik. (A habzás persze preferencia kérdése, ki mennyire szereti, mivel ez SLS mentes nem fog annyira felhabzani, de attól még csinálja a dolgát.)
Ez tényleg szilárd sampon és nem sampon szappan, így nem kell hozzá az ecetes öblítés.
Nekem összehasonlítási alapom a Lush szilárd samponjai, amiket nagyon szeretek. Nem akarom kijelenteni, hogy veri azokat, vagy sem, mert az összetevők is mások, viszont ugyanannyira meg vagyok vele elégedve. 72 g egy ilyen termék, az ára is baráti(bb) és szerintem sokáig elég lesz (összehasonlítva a Lush kb 55 g és 2790 Ft, ami azért drága, viszont az is nagyon sokáig elég).
Az illata engem epres youghurt-ra emlékeztetett, nem a kedvencem, de kellemes. Hajmosás után nem lesz vizesen olyan 'csikorgós' tapintású tőle a haj vizesen (elvileg az is az SLS műve).
Egyenlőre 4 csillagot adok neki (ha lehetne 4,5-et adnék), mert csodaszernek nem hívnám, viszont teszi a dolgát, kellemes használni és az összetevői is szépek.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. december 9.

The Ordinary MARINE HYALURONICS szérummal keverem és a kettő együtt nagyon szép kombót csinál. Nekem zsírosabb a bőröm, de mivel a Marine egy könnyed szérum és ez a termék is nagyon könnyen elkeveredik benne, semmilyen ragacsos, zsíros érzetet nem hagy a bőrön. Elképesztően lassan fogy, nagyon sokáig elég lesz, pedig már vagy 4 hónapja használom.

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2019. december 9.

Updatelem magam: THE ORDINARY 100% L-ASCORBIC ACID POWDER-rel használom és az én bőrömnek ezzel tökéletesen működik, szóval nagyon meg vagyok vele elégedve! Megadom neki az öt csillagot, mert óriási szó, hogy nem pattogok ki valamitől.

4 csillagot kap tőlem, mert igazából semmi extrát nem vettem észre. :D Szépen hidratál nem pattog ki tőle a bőröm és hamar beszívódik. Csak azért nem kap tőlem 5 csillagot, mert mondjuk a Niacinamide-dal ellentétben ennél nem láttam a WOW faktort. Bátran ajánlom, ha valaki valami könnyed szérumot akarna kipróbálni és az ára sem rossz.