Zsofi321

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Balea Schönheitsgeheimnisse Kókusz Hajolaj

Balea Schönheitsgeheimnisse Kókusz Hajolaj
2020. június 25.

Azért annyira nem rossz ez, bár ha véleményt olvastam volna, akkor nem vettem volna meg. :D Alapvetően szilikonmentes hajolajat kerestem, meg is találtam. Sajnos tényleg nem jó száraz hajon, én kicsit másképpen használom. Fontos tudni, hogy szilikonmentes (de ez rá is van írva...), így nem úgy fog viselkedni, ahogyan az a 'hagyományos' olajokkal általában megszokott. Illetve ez azért egy kicsit testesebb olaj is szerintem, mint a többi drogériás társa.
Én hajmosás előtt jó pár órával főleg a hajvégekre koncentrálva nagyobb mennyiségben viszem fel (3-4 teljes pumpányi), felkötöm a hajam és hagyom, hogy tegye a dolgát. Majd jön a hajmosás, én kétszer szoktam samponozni, így teljesen jól kijön a hajból. Nekem utána mindig kellemes puha és ápolt érzetű a hajam. Aki használt már tömény ricinus olajat vagy kókuszolajat pakolásként az tudja, hogy azokkal nehezebb a kimosás. Na ahhoz képest ezt az olajat sokkal könnyebben ki lehet mosni. :)
Azért adok 4 csillagot neki, mert ugyan azt nem igazán csinálja ami rá van írva: a száraz haj tényleg nem szívja be, ergo előbb kell hajat mosni, mert elég ronda, zsíros kinézetű lesz a haj. De! Nem vonok le több csillagot, mert kicsit kreatívabban hozzá állva elég jól alkalmazható egyfajta mosás előtti pakolásként vagy más pakoláshoz keverve. Az összetevői szerintem nagyon jók, az én hajam a használat után szép, puha és tapintásra nagyon kellemes érzetű. Persze nem pont az amire számítottam (itt mondjuk a marketing is lehetne más), de az ára sem annyira eget rengetően vészes, nekem így 'pakolásként' megérte az árát. :)

Alverde Little Green Kids Kifésülő Spray

Alverde Little Green Kids Kifésülő Spray
2020. június 12.

A jó incije miatt vettem meg. Számomra kicsit fura, hogy a gyerek dolgoknak mindig sokkal jobban az összetevőik, kevesebb problámát okoznak, mint a felnőtt cuccok, ráadásul olcsóbbak is...Régen gliss kur-t és hasonlókat használtam, de miután elfogytak sose vettem újra, mert utáltam őket. :D Elnehezítették a hajam, hamarabb lett zsíros és hát az incijük se valami jó legyünk őszinték.
Szerettem volna újra egy kifésülő sprayt, amit szivesen használok, nem nehezíti el a hajam, nem kell tőle előbb hajat mosnom, de a legfontosabb az volt, hogy jók legyenek az összetevői. Már az első használat után nagyon megkedveltem, finom almás illata van, de egyáltalán nem mű és a hajamat is könnyebben ki tudom fésülni vele. Nekem relatív lassan fogy, most vagyok a flakon felénél pedig már megvan kb január-február óta. Ár-érték arányban szerintem zseniális! Ha elfogy, szerintem újra fogom venni, ami nálam nagy szó. :D 1000 ft alatt volt, talán 799, lehet, hogy akciós volt, sajnos már nem rémlik. :)
Akinek fontos, hogy természetesebb dolgokat használjon a napi rutinjában, illetve a jó incit is előnyben részesíti, azoknak én bátran ajánlanám. :)

Inecto Naturals Argan Tündöklő Csillogás Hajolaj

Inecto Naturals Argan Tündöklő Csillogás Hajolaj
2020. május 14.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg és abszolút nem bántam meg! Most tartok a felénél kb, így már azt hiszem tudok véleményezni. :)
DE! Nem tudom mit csinálhatok rosszul, de nekem nedves hajon nem "működik". Nem tudom rendesen megszárítani tőle a hajam, furcsa csomós és zsíros hatású lesz. Én emiatt csak száraz hajon szoktam használni, viszont ott teljesen tökéletes. :) Szép puha, selymes tapintású lesz a hajam és könnyebben is fésülhető/kezelhető utána. Elvileg van benne parfüm, de én nem érzem. :D Nekem kifejezetten tetszett, hogy nincs benne 100+1 felesleges összetevő.
Igaz nekem a nedves hajon nem "működik", de ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot, mert száraz hajon kiváló!! :)

1 MÁRKA