zsofia16

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2021. június 9.

Szerintem nagyon szuper ez a fényvédő! Kombinált bőröm van, és olyan terméket szerettem volna venni amitől nem tocsog zsírban az arcom estére, és ez termék jobb, mint amire számítottam. Abszolút nem lesz tőle zsíros az arcom, nagyon jól mattít. Kicsit nehéz felkenni, de ezt elnézem neki. Nehezen szereztem be, a patikában sehol sem volt, és érdemes utána nézni, hogy melyik webshopban mennyiért árulják, mert volt, ahol dupla annyiért kínálták, mint amennyiért megvettem.. Én biztosan újra fogom venni. :)

Isana Paradise Fürdőgolyó

Isana Paradise Fürdőgolyó
2019. június 10.

Szerintem egész kellemes kis termék. Persze a Lush elég magasra tette a lécet nekem, azt sajnos nem üti meg. Az illata nagyon tetszett, és kicsit rózsaszínes lett a víz tőle. Valóban nagyon sokáig pezseg, az talán zavaró egy kicsit. Nekem kellemes élmény volt, és nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Isana Intensiv-Pflege Shampoo Honig & Vanille

Isana Intensiv-Pflege Shampoo Honig & Vanille
2019. február 1.

Gyorsan kellett egy sampon, mert az előző szárította fejbőrömet, és hirtelen erre esett a választásom, és nem bántam meg. Selymes, puha lesz tőle a hajam és az illata is szuper. Persze nem marad meg az illata napokig, viszont ennyi pénzért szerintem megéri beruházni rá. Isanás balzsammal és hajolajjal használom és nagyon meg vagyok velük elégedve. Még egy nagy plusz pont, hogy állatkísérlet-mentes! :)