zsofien

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel
2018. június 11.

Szuper kis termék. Nagyon könnyen leégek, olyankor bekenem magam ezzel és sokkal hamarabb elmúlik a pirosság és nem fáj annyira. Hiába ilyen jó, ha hűtőbe teszünk aloe vera gélt vagy akár testápolót, hasonló eredményt kapunk. Elhasználtam, de nem fogom újra megvenni.

Hawaiian Tropic Silk Hydration Air Soft SPF50

Hawaiian Tropic Silk Hydration Air Soft SPF50
2018. június 11.

Nagyon régóta próbálgatom az 50-es naptejeket, mivel nagyon világos bőröm van, akkor is leégek, ha csak leszaladok a boltba. Tavaly nyáron gyorsan kellett egy naptej, bementem a közeli dm-be, megtetszett a csomagolása, úgyhogy jött is velem. És azóta csak ezt használom. 1 flakon nekem egész nyárra elég, így teljesen megéri. Nincs az az erős naptej illata, ezért is szeretem. És a flakon nagyszerű, praktikus. A pumpás naptejeknél az a bajom, hogyha kevés van benne, az már benne is marad, de ebben meg fel megy a pumpa alsó részére erősített korong, hogy egy csepp se maradjon benne. Imádom, mindig újra fogom venni

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle
2018. június 11.

Már a felét elhasználtam, úgy éreztem ideje véleményt alkotni. Szerintem ez egy szuper termék, teljesen el vagyok ájulva tőle. Még a szempillaspirálomat is maradék nélkül leszedi, és erre még egyetlen micellás víz se kendő nem volt képes.Ahogy olvasgattam a véleményeket, láttam hogy tényleg, hát ez nem túl környezetbarát. De elég vastagnak tartom a kendőket ahhoz, hogy el lehessen rakni és újra felhasználni. A kendőket kimosom használat után, majd hagyom megszáradni. Ha elfogytak, beszerzem az aktív szenes micellás vizet és átitatom azzal. Teljesen meg vagyok vele elégedve, jár az 5*