ZsofiEszter

Regisztráció dátuma: 2018. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal
2018. december 10.

Szeretem a baba tusfürdőket, de ez picit csalódás volt. Mikor először nyomtam a flakonból, kicsit megijedtem, mert nagyon mű illata van hirtelen. Miután lezuhanyoztam vele, kicsit megnyugodtam, mert a bőröm illatával együtt már egész kellemes volt. Pár órával később pedig még mindig érezni lehetett rajtam, azt a tipikus "Babával zuhanyoztam" illatot, amit nagyon szeretek, így végülis nem rossz a termék, de azért láttam már jobban is ettől a márkától.

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé
2018. december 9.

Én nagyon szeretem. Kedvező árú, nem túl ragacsos, kellemes illatú. A kiszerelése tökéletes, kényelmesen elfér kisebb táskában is. Persze azt nem tudom mennyire hatákonyan öli meg a kórokozókat, de feltételezzük a legjobbakat. Ami miatt csak 4 csillagot kap, az az állaga. Nekem picit túl folyékony, így, ha fejjel lefele húzom elő a táskámból, elég sok ömlik ki belőle.

Spirit Of Fizzy Tangerine EDP

Spirit Of Fizzy Tangerine EDP
2018. december 8.

Fantasztikus!! Nagyon olcsó és sokkal tartósabb, mintha többszörösét fizetnéd érte. Finom, tavaszias illata van, többen megdicsérték rajtam. Határozottan újravevős, a többi illatot is ki fogom próbálni :)