Zsozsi20000118

Regisztráció dátuma: 2020. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bi-Es Selfie Girl EDP

Bi-Es Selfie Girl EDP
2022. január 4.

A Carolina Herrera Good Girl parfümmel már nagyon régóta szemezgettem, de valahogy sosem sikerült megvennem, részben az ára miatt, részben pedig mert nagyon sokféle illatom van már itthon. Ezt a kis csodát a dm-ben láttam meg, és mivel a tipikus good girl cipős doboza volt, gondoltam megszagolom és azonnal szerelem lett. Az ára ellenére szuper tartós és nőies illat, egyáltalán nem gagyi, nem kelt olcsó hatást. Nagyon szeretem.

Lush Seanik Szilárd Sampon

Lush Seanik Szilárd Sampon
2021. március 2.

Sokáig halogattam a kipróbálását, mert féltem, hogy kiszárítaná a fejbőrömet, ami nekem elég érzékeny. Nincsen semmilyen bőrbetegségem, ekcémám, stb., de sajnos sok sampont nem bír elviselni a bőröm, viszketni kezd és hol apróbb, hol nagyobb darabokban hámlani kezd. Szóval mindig félek új samponokkal kísérletezni...:D Végül úgy döntöttem, egye-fene kipróbálom, és láss csodát, (LUSH csodát, jaj de rossz :'D) szuperül működik! Egyeltalán nem szárított, sem a hajamon, sem a fejbőrömön nem tapasztaltam negatívumokat, nagyon finom mimózás, könnyű illata van. Heti 2x szoktam hajat mosni vele. Én minden samponkorong mellé használok balzsamot, ezt ajánlom mindenkinek! Szóval ha valaki attól félne, hogy szárít, ajánlom neki, hogy próbálja ki ezt a kis csodát, nem kell tőle félni!

Balea Copacabana Sampon

Balea Copacabana Sampon
2020. augusztus 3.

A kollekció majdnem összes darabját megvettem, bár ehhez nem fűztem nagy reményeket. Hajmosás közben úgy éreztem, hogy a szokásosnál jobban gubancolódik a hajam, de fésülködésnél meglepetten tapasztaltam, hogy nagyon szép puha lett. A szokásos rutinomba illesztettem bele, használtam balzsamot és kifésülő sprayt is. Az árához képest szuper!