Zsozsyna

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 4.
Bőrtípus: -

Megnézem

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP
2021. november 2.

Erről az illatról az jut eszembe, hogy kedves. Simán lehetne terápiás illat mert bármikor meg tud nyugtatni. Meleg, bújós, puha, púderes, barackos, krémes kis csoda. Nincs nagy hatósugara, de nála nincs is erre szükség. Nem a figyelemfelkeltés a célja hanem, hogy finoman ott legyen velem és körülöleljen mikor szükség van rá. Én így élem meg őt. :)

MAC Velvet Teddy Parfüm

MAC Velvet Teddy Parfüm
2021. november 2.

Oké, imádom. Vakvásárlás volt és nem bántam meg. Sőt, nem értem eddig miért tartottam tőle. Írtak róla mindenfélét, hasonlították sokmindenhez... Az én orromnak TF Tobacco Vanille + egy kis méz. Annyira kedves bájos, hogy alig várom felkenjem holnap reggel a Velvet Teddy rúzsom, fújjak egy kis Velvet Teddy parfümöt és induljak bárhova... Vagy csak üljek itthon, teljesen mindegy. :D

Laurence Dumont Les Senteurs Gourmandes Tendre Madeleine EDP

Laurence Dumont Les Senteurs Gourmandes Tendre Madeleine EDP
2021. november 2.

Annyira téli és annyira süti és annyira nosztalgia. Hasonló mint Líra, viszont nem annyira puha, szóval inkább Lolita L amit annyira imádok. Benne van az a pici fűszeres szúrósság mint a Lolitában is. Tartóssága eddig jól produkál, remélem így is marad és akkor öribarik leszünk :)