Zsu01

Regisztráció dátuma: 2021. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Medinac Lágy Kapszula

Medinac Lágy Kapszula
2021. november 3.

Már lassan két hónapja, hogy szedem. Az első három hétben nem volt drasztikus a változás, jöttek még ki pattanások, de már nem azok a gyulladtabb fajták voltak. Aztán a 3.hét körül kezdett kiszáradni a bőröm, a hajam, és a szám, viszont a pattanások eltűntek, a bőröm kitisztult. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, kíváncsi leszek, hogy véglegesen megszűnnek-e majd a bőrproblémáim.

UPDATE:
5 hónapja hagytam abba a szedését, csak jót tudok írni erről a gyógyszerről.
Vannak mellékhatásai, nekem például a hajam és a szám volt nagyon kiszáradva tőle. A hajamra egy egyszerű drogériás balzsamot használtam, hogy fésülhető és puha tapintású legyen újra, a számra pedig gyógyszertári szőlőzsírt használtam, nekem csak az segített.
Szerencsére a gyógyszer abbahagyása után sem jöttek ki újabb pattanások, szépen kitisztult a bőröm, eltűntek a hegek az arcomról!

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2021. január 2.

Kiváló termék! Nagyon sokat segített a pattanásos bőrömön! Kipróbáltam már sok drogériás krémet, de egyik sem győzött meg.
Az itt olvasottak alapján döntöttem amellett, hogy megvásárolom, és nem bántam meg. Ár-érték arányban nagyon megéri! Már az első használat után látható volt az eredmény: eltűnt a pirosság, a gyulladást levitte. Sőt, a homlokomon lévő, "bemélyedéses" hegeket is eltüntette! Én csak a T zónában használtam, szépen rendbe hozta a bőrömet, nem szárított, de a nagyobb, gyulladtabb pattanásokat többször is be kellett vele kenni. Nem hagy zsíros érzetet, nagyon kellemes állaga van, azonnal beszívja a bőröm. Az illata nagyon kellemes, bár én úgy vagyok vele, hogy ha használ, és beválik, nem számít az illat!