Zsu92

Regisztráció dátuma: 2020. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2021. március 21.

Borzalom. Extra száraz bőrömön egy óra alatt kenődik.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2021. február 27.

Megdöbbenve tapasztaltam, hogy nem írtam még review-t, pedig évek óta használom.
Sokan említik, hogy kukacosodik. Nekem is kukacosodott az elején, aztán szérumot és hidratálót cseréltem és bamm megoldódott. Bármelyik TO szérum alatt borzalmasan kukacosodott, mert szerintem a legtöbbnek nincs könnyed vizes állaga, még a vizes bázisú szérumaik is nehezek. C-glow-val működött és Cerave moisturizinggal, NMF-et nem viselte el maga alatt. Szóval érdemes kísérletezgetni. Így az első réteg szuper, a másodikkal már látszódik a fehér maszk hatás.
Sötét pólókat megfogja, de mosással kijön a fehérség.
Életemben nem égtem le vele, se pattanást, se mitesszert nem gyárt szerencsére ellenben az összes fényvédővel amit valaha használtam. Szépek az összetevői is.
Csak szempillaspirált használok és max pirosító, így nem tudom mennyire lehet valójában rásminkelni. A pirosítóval nincs gond.
Összesen négy csillagot adok neki. Ennél jobb arcra való fényvédőt még nem sikerült találnom.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2021. január 8.

Meglepődtem egy-két válaszon, hogy mennyire nem jött be sokaknak a termék. Az elején én is azt hittem, mert felkentem reggel vártam a csodát és csak nem akart érkezni. Sőt, még a fényvédő is szanaszét kukacosodott rajtam meg az egész ilyen kellemetlen ragadós érzéssel töltött el.
Aztán úgy gondoltam, hogy estére kipróbálom, mert a reggeli rutin amúgy is jobb, ha egyszerűbb (c vitamin+ hidratáló+fényvédő és kész).
Szóval felkentem estére és még megküldtem egy jó adag LRP cicával na így igazi game changer lett belőle! Szépen hidratál, feltölt, ahogy azt kell. Ár miatt 4*