Zsubab

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Xémose Cerat Krém

Uriage Xémose Cerat Krém
2018. április 7.

Én testápolónak használom. Mivel elég száraz a bőröm, és éjszakára (meg sokszor nappalra is) kevés egy "sima" testápoló, ezzel nagyon meg vagyok elégedve. Kifejezetten sűrű, mondhatni nehéz krém. De kifejezetten jól hidratál. Nyárra szerintem a testápoló változatát próbálom ki, de télre ez nekem nagyon bevált! Ilyenkor a szárazságtól sokat viszket a derekam, hátam, karom, combom. Ezeken mind segített. Nem szívódik be gyorsan, de cserébe tényleg végzi a dolgát. Pihe-puha bársonyos érzést ad. Ha valakit zavar a lassú beszívódás, az estére használja, és akkor reggelre csak a puhaság marad. Napi egyszer úgyis elég. :)

Uriage Xémose Arcápoló Krém

Uriage Xémose Arcápoló Krém
2018. április 7.

Nekem ez az egyetlen, ami télen eléggé hidratál, mégse lesznek pattanások. Az acne már szinte teljesen a múlté hála a gyógyszernek és a bőrgyógyásznak, de így is kombinált a bőröm és eltömődésre hajlamosak a pórusok. Szóval télen sokszor kiszárad, de ez sokat segített! Én mindig nézem az akciókat, és így olcsóbban vettem, de azóta már újra is vettem, mert nagyon bevált. Pár perc alatt maximum beszívódik, (sose figyelem pontosan), és utána már sminkelhetek rá, ha akarok. Én imádom!

Uriage Isodense Ráncfeltöltő Szérum Érett Bőrre

Uriage Isodense Ráncfeltöltő Szérum Érett Bőrre
2018. április 7.

Engem nem zavarnak a csillámok, nem is nagyon vettem észre. Éjszakára használom, és szeretem. Nekem tetszik, hogy van egy kis illata, és én az első ráncaimra használom, tudom, idősebbeknek van, de nagymamám is így állt hozzá, mint én, és idős korára minimum 10 évet tagadhat le a sok krémnek köszönhetően :D A párom szemráncaira (szarkalában) is be fogjuk vetni, akkor majd még update-elek.