Zsuka17

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Oriflame Possess The Secret EDP

Oriflame Possess The Secret EDP
2020. március 7.

Imádom! ❤️ Nagyon különleges illata van. Végre nem egy tucat illat, hanem egy különlegesség. Újságban megtetszett az illata és akciósan megrendeltem. Az üveg nagyon szép, és az illat is az amire számítottam. Aki szereti a fás, keleties illatokat imádni fogja. Nem hivalkodó, és nincs férfias illata, nagyon nőies, elegáns, vagány illat. Végre nem egy édes pacsuli parfüm. Újra fogom venni, mert kedvencem lett. A tartóssága is szuper. Este is érzem magamon az illatát, pedig én keveset fújok magamra.

Oriflame Love Nature Test- és Hajolaj Avokádóolajjal

Oriflame Love Nature Test- és Hajolaj Avokádóolajjal
2020. március 7.

Katalógusban nagyon megtetszett az illata, ezért akciósan megrendeltem. Sajnos a hajamon nem jó. Keveset használtam belőle a hajvégemre, mégis olyan hatást kelt mintha vizes lenne a hajam, vagy zsíros, és csomókban áll. Az illatát pedig egyáltalán nem érzem rajta. Amúgy is úgy gondolom hogy nagyon nagy a különbség a katalógus illata és a valóság között. Rendeltem már katalógus illat alapján más terméket, ami illatra nagyon hasonlított, de ez szerintem gyenge. Hajon nálam megbukott.

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus
2020. március 7.

Nagyon megörültem, hogy találtam végre barna szemhéj tust, de mikor elkezdtem használni nagyot csalódtam. Sajnos mikor meghúzom az egyik vonalat szépen, a másikat már nem tudom. Olyan mintha nem lenne benne megfelelő mennyiség. Korrigálni nem lehet mert, utána maszatolódik és nem lehet szép vonalat húzni vele. Ráadásul mikor elkezd megszáradni, olyan érzésem van mintha húzná össze a szememet, és ez sajnos nem csak rövid ideig tart. Nagyon rossz minőségű termék.