Zsül

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Manna Baba Popsikenőcs

Manna Baba Popsikenőcs
2020. január 6.

7 hónap keresgélés után megtaláltam A popsikenőcsöt kislányomnak, és ez AZ. Előtte végignéztük a drogériás vonalat, a Sudocremet, Bepanthent, Herbioticumot stb. Nagyon finom levendula illat, könnyen kenhető, szépen beissza a bőre és remekül hidratálja és rögtön megszűnteti a pirosságot. Ráadásul mindenhol hidratálja, a redőkben is, ahol eddig a popsikrémek kiszárították vagy csak simán nem hatottak. Mondjuk nem olcsó, de nekem a hatás megéri, összehasonlítva a többivel, vannak ennél drágábbak is.

Bvlgari Omnia Indian Garnet EDT

Bvlgari Omnia Indian Garnet EDT
2019. április 2.

Csodálkoztam mért ennyi csak az értékelése...finom friss fűszeres narancs illat, enyhén krémes leszáradással, most így tavasszal nagyon vonz magához, pedig vacilláltam, hogy ezt vagy a Paraibát vegyem-e meg....annyi a negatívuma, hogy a névválasztás félrement. Valóban semmi köze Indiához, azt ne is várja senki. De ha valaki egy friss tavaszi-nyári illatra vágyik kicsi fűszerrel, annak ideális.

Nina Ricci Nina L'eau

Nina Ricci Nina L'eau
2018. augusztus 3.

Rossmannban leárazva vettem Nina Ricci mini csomagot, abban volt az egyik 4ml-es ez az illat. Hát, nagyon megtetszett :) A Ninának valóban egy könnyedebb, citrusos-édes verziója, ami rajtam azért tartós is. Így meg is rendeltem belőle egy 80ml-est gyorsan :) Boldogság illat, plusz ha a tündérmesének illata lehetne, ez lenne az.