_zsulu_

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Berrisom The Prestige Balancing Emulsion

Berrisom The Prestige Balancing Emulsion
2020. január 29.

Könnyed hidratáló krém állaga van, annak is használom. Semmi különleges nincs benne, nem is rossz, de nem is kiemelkedően jó. Szépen beszívódik, kellemesen hidratál, nem zsírosít. Viszont amiért én nem szeretem, az az hogy nagyon erős (gyöngyvirág?) illata van.

eBay Yanqina Quick Dry Eyeliner Vízálló Tus

eBay Yanqina Quick Dry Eyeliner Vízálló Tus
2020. január 3.

Én is együtt vettem a 36 H-val, de nekem ez jobban bejött. Formulában kb. ugyanaz, szép fekete, tartós, viszonylag könnyű lemosni is, és nem mászik el a rejtett zsírosodó szemhéjamon, ami azért nagy szám! Viszont ennek a hegye nekem jobban bejött mint a másiknak, úgyhogy ebből fogok utánpótlást venni :)

Anastasia Beverly Hills Jackie Aina Palette

Anastasia Beverly Hills Jackie Aina Palette
2020. január 2.

Az első ABH palettám, régóta vágytam egyre,hogy leteszteljem a híres minőséget, de egyiknek sem fogott meg igazán a színösszeállítása. Aztán kijött ez a paletta és tudtam,hogy ez bizony kell, annak ellenére,hogy Jackie személyiségétől kiráz a hideg. Ráadásul Black fridaykor akciósan jutottam hozzá, tehát dupla az öröm.
A színek gyönyörűek, nagyon jól kiegészítik egymást, sokféle sminket lehet kihozni belőle, szolidabbakat is, erősebbeket is. Viszont minden színnek van egy mélysége, nagyon szépen építhetőek. A mattok eléggé porolnak, de mivel nagyon pigmentált a paletta elég csak épphogy hozzáérni az ecsettel, a fényes színek is potyognak, így azt nedves ecsettel használom. Ennél a palettánál mindenképp először a szemsminkkel érdemes kezdeni. Viszont az eredmény csodás, nagyon könnyen satírozható és tartós, élénk a smink. Ja, és a csomagolása is eszméletlen szép,nagyon örülök, hogy nem a szokott plüss. Nekem abszolút ez a 2019-es év legjobb palettája :)

3 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ