Best of Beauty 2019

_zsulu_

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 13 eladás
Megnézem

ColourPop It's My Pleasure Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop It's My Pleasure Pressed Powder Shadow Palette
2019. március 28.

Mióta bejött a lila-paletta divat azóta keresek olyat amiben tényleg főleg lila színek vannak, és nekem tetsző árnyalatban, a zöld szememhez ez az egyik legelőnyösebb szín, meg amúgyis nagy kedvencem. Erre a free shippingen csaptam le, ráadásul kuponnal így 7 dollár volt, kicsit bizonytalan volta a swatchok alapján, de ennyiért nem hagyhattam ott :D Mikor először belenyúltam el voltam keseredve, mert bár gyönyörűek a színek, azért mégsem elég lilák az én ízlésemnek :) Azóta kétszer használtam és kezdem megszeretni, mert összességében nagyon szép sminket lehet vele készíteni és szerencsére van annyi egyéb lila festék a gyűjteményembe,hogy ki tudjam egészíteni ha kell :) Érdekes, hogy a bal felső rózsaszínes szín nekem abszolút lila felkenve, úgyhogy megnyugodtam, tallán mégis eléggé lila lesz ez :D A minősége a szokásos CP, pigmentált, tartós, minőségi. Ötös alá neki :)

ColourPop Lit Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Lit Pressed Powder Shadow Palette
2019. március 28.

A november-decemberi free shippingek alatt elkapott a gépszíj és ez a paletta is beleesett a szórásba :D Azért választottam, mert szerettem volna egy piros és egy sárga színt a gyűjteményembe és nagyon megfogott a metál piros is a palettában. Sajnos előbbi kettő nekem kicsit csalódás lett, mert valahogy nem elég élénkek, viszont a metál piros annyira gyönyörű,hogy azért megérte az egész paletta :D Sajnos nagyon ritkán használom, de hátha a nyáron előtérbe kerül. Minőségileg teljesen jó, szokásos CP, de mivel nem nagyon nyúlok érte, nekem csak négyes most.

ColourPop Brown Sugar Palette

ColourPop Brown Sugar Palette
2019. március 28.

A paletta stílusa nagyon megtetszett, akkoriban amikor kijött pont vadásztam a hétköznapi, irodába is hordható barna palettákat így erre is lecsaptam. Szeretek reggelente értenyúlni mert könnyű vele gondolkodás nélkül egy egyszerú sminket feldobni, de a fényes színekkel szépen fel is lehet dobni az ekészült művet. Egyedül egy világosabb krém/bőr színt hiányolok belőle nagyon, azért mindgi külon kell nyúlnom,de ettől még ötöske :)

3 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ