_zsulu_

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. június 12.

Legrosszabb olajos arclemosó. Könyörgöm akinek ez az első ilyen típusú terméke ne ez alapján ítéljen. Legalább 15 féle koreai és japán olajos lemosót használtam már, mindegyik jó volt, volt amelyik remek. Ez használhatatlan. Sűrű ragacsos izé, amit a víz egyszerűen nem old le, sőt, mintha még jobban ragadna. Van hogy a habzó lemosó után is még érzem a bőrömön. Hiába írja hogy szemsmink lemosására is jó, olyan homályos látást okoz, hogy ihaj, de nem is csoda, mert a szempilláimon még másnap reggel is érzem. Undorító és annyiba kerül mintha venne az ember egy rendes koreai terméket :/

Babylove Sensitive Pflegeöl

Babylove Sensitive Pflegeöl
2020. április 29.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, elég olcsó, szép összetevős, és szuper babamasszázshoz is, fürdővízbe cseppentve is, fürdés után is puha tőle a kisfiam bőre.

Babydream Extra Sensitives Pflegeöl

Babydream Extra Sensitives Pflegeöl
2020. április 29.

Babónak vettem babamasszázshoz illetve a fürdővizébe. Utóbbi funcióban utáltam, mert tiszta ragacs lett tőle a haja, masszázshoz sem az igazi mert kicsit "száraz" érzete van az olajnak, nem olyan tápláló. Pedig az összetevői szépek, emiatt kap 3 csillagot. Ebben a DM hasonló terméke nyert nálunk.

1 ÖSSZETEVŐ