_zsulu_

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Catrice True Skin Mineral Loose Powder

Catrice True Skin Mineral Loose Powder
2021. július 10.

Eszméletlenül jó púder! Kombinált,nyáron zsíros bőröm van, így én mindig púderezek, akár naponta többször is. Évek óta csak koreai púdereket vagy az RCMA-t használom, a drogériásakkal eddig mindig befürödtem. Most gyorsan kellet utánpótlás, így random lekaptam ezt a polcról.
Nem természetellenesen matt, nem poros a hatása, nagyon finomra őrölt,így felvitelnél érdemes nem lélegezni/szemet becsukni :D. Bár "átlátszó",mégis egységísíti kicsit a bőröm, még akkor is ha nincs alatta semmi csak fényvédő. Nagyon kellemes selymes utána az arcom, nem ragad és az az érdekes, hogy a nap folyamán ahogy átzsírosodik,még akkor is kellemes tapintású, szóval nem tocsog a zsírban a fejem. A doboza kifejezetten tetszik, biztos megtartom :) Remélem,hogy ez nem egy időszakos termék,mert simán újravenném, télen valószínűleg még szebb lenne a nem teljesen matt hatása.

Thinkbaby SPF 50+ Fényvédő

Thinkbaby SPF 50+ Fényvédő
2021. február 25.

Tavaly vettem először, az akkor 7 hónapos fiamnak. Nagyon kényes vagyok a minőségi, ( és jó ár-érték arányú) kozmetikumokra, főleg ha a gyerekről van szó, így nagyon sok incin rágtam át magam mire megtaláltam ezt a krémet. iHerbről rendeltem. Szuper krém, fizikai mivoltához képest könnyen kenhető, nyilván hagy egy kis fehér réteget, de nem vészes. Jól véd, nem okozott semmilyen gondot, egyszer-egyszer én is kentem arcra smink alá, kicsit fénylett, de megfelelt a kombinált bőrömön is. (Azért sminkalapként ne várjunk tőle csodát, mert nem erre van kitalálva a termék, ez egy baba fényvédő na :D ) Egész jól felszívódik, nem szárit, nem zsíros. Az illata egyedül ami zavar, erős mű vattacukor szaga van. Idén nyáron újra ezzel kenem majd a gyerkőcöt, mostmár a nagyobb kiszerelést vesszük :)

Vivienne Sabó Cabaret Première Szempillaspirál

Vivienne Sabó Cabaret Première Szempillaspirál
2020. december 1.

A vízálló változatot próbáltam.Tetszik a kefe, jó állagú a festék (nem túl száraz).Szép pillákat csinál, nem túlzó,inkább természetes vonal. Nehéz picit lemosni még olajos lemosással is.

1 ÖSSZETEVŐ