Zsupika726

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2017. április 3.

Egyik nyáron tele lett a homlokom sok kicsi apró pattanás szerű pöttyel... a gyógyszertárban ajánlották ezt a kérmet és csodát tett.
Pár nap alatt etüntette az összes kis pöttyöt és azóta is kordában birom tartani őket ezzel a krémmel.
Mivel a T vonalban zsirosodik a bőröm ezért ezen a területen szoktak előjönni a pattanások. Magában használom a krémet és nem irritálja a bőrömet.
Általában egy éjszaka alatt nagyon szépen lehúzza a kis pattanásokat amiknek reggel nyoma sincs.
Azóta se fogyott még el belőle, de biztosan újra fogom venni. Ennyi pénzt megér a szép pati mentes bőr. :)

Avon Egyrészes Szemhéjpúder

Avon Egyrészes Szemhéjpúder
2017. április 3.

Fekete szinből rendeltem egyet próba képpen, mivel sokszor belefutottam olyan termékbe ami nem volt számomra megfelelő.
Alkalmanként szoktam használni füstös fekete sminkez és a vizvonal alatt is ki szoktam húzni vele a szememet.
Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem kenődik el és erőteljes sötét szine van. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Avon Advance Techniques Öblítést Nem Igénylő Balzsam

Avon Advance Techniques Öblítést Nem Igénylő Balzsam
2017. április 3.

Először használtam ilyen balzsamot amit nem kell kiöbliteni a hajból. Hajmosás után eléggé gubancos szokott lenni a hajam és mindig nehezen vagy egyeltalán nem tudtam kifésülni száritás előtt. Próba képpen rendeltem meg ezt a terméket, hátha segit rajtam.
Kicsit tartottam tőle hogy elneheziti a hajam vagy zsiros hatást kelt de nem igy lett. Szépen el tudtam dolgozni a hajamon, elég volt egy kicsi belőle és máris kitudtam fésülni. Az illatával nincs semmi bajom, nekem tetszik. Arra tökéletesen megfelel amire használni szerettem volna. Nagyon lassan fogy belőle pedig már pár hónapja megvan és kb. hetente kétszer használom minden hajmosás után. Ha elfogy, valószinüleg újra fogom venni.