Zsusci

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Tápláló Tusfürdőhab

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Tápláló Tusfürdőhab
2018. július 3.

MENNYEI. Imádom. Fantasztikus érzés használni. Élmény vele zuhanyozni. Legeslegjobb tusi amit valaha használtam. Borsos az ára, minden nap nem is használom. Az illata csodálatos, nekem nagyon sokáig megmarad ez a mennyei illat a bőrömön. A habállaga valami elképesztő. Próbáltam több ilyen jellegű tusfürdőhabot, de ilyen csodás habállaga egyiknek sincs. A bőrömet nem szárítja, valamennyire hidratálja is, így legalább nem kell tusi után krémezni, amit nem is tennék, mert az illatát akarom érezni ameddig csak lehet :) most nyáron a Hawaii társát használom, ugyanaz elmondható róla is amit a fentiekben írtam :) Testkrémeiket is ki fogom próbálni. Amúgy sokszor vannak akciók, akkor érdemes betárazni eme termékekből.

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor
2018. július 3.

Akinek nincsenek komolyabb sötét karikái, annak tökéletes választás lehet. Olcsóbb cuccost kerestem szemem köröli világításra, és nagyon szépen helytáll erre a célra. Natural árnyalatot választottam. Szépek az összetevői. Szépen frissíti a szemkörnyéket, nem irritál, nem áll össze, és ami nagyon fontos, hogy egyáltalán nem szárít. Szépen el lehet dolgozni.Transzparens púderrel fixálom, minimálisan azért belecsüccsen a redőcskékbe, de szépen fennmarad hosszú órákon át.

Dolce & Gabbana The One EDT

Dolce & Gabbana The One EDT
2018. január 18.

Ünnepek alatt kezdtem használni. Valóban elrepít a szeretett Itáliába, igazi Dolce Vita érzés a hideg, szürke, borongós téli napokon. Az edp rajtam túl nehéz, édes volt. Ez az illat számomra mennyei így télen, tartós, könnyed, kifinomult, érzéki, elegáns, puha, szép. Külön köszönet a parfümblognak, parfümkritika alapján szaglásztam meg, és leltem rá erre a csodás illatra.