Zsuscsy

Regisztráció dátuma: 2013. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Rimmel Stay Matte Primer

Rimmel Stay Matte Primer
2019. január 11.

Tényleg mattít, de ezen kívül nem nyújtott semmi pluszt. Kiemelte a száraz részeket és nekem kellemetlen érzés volt a viselete, erősen éreztem hogy ott van, engem nagyon zavart. Egy ideig tartogattam a polcomom aztán ment a kukába.

Artdeco All In One Szempillaspirál

Artdeco All In One Szempillaspirál
2019. január 9.

Beauty beg-ben jutottam hozzá a minta kiszereléshez és nagyon megszerettem. Azóta vettem egy normál kiszerelést, és bár nagyon húzós az ára, nem bántam meg, mert szép feketére festi a szempillákat, hosszítja, íveli és külön választja őket. Szép természetes hatást kelt, olyan ártatlan kislányos tekintetem lesz tőle, tehát aki műszempilla hatást szeretne elérni az ne ezt válassza! Én úgy használom hogy felkenés előtt bele állítom egy pohár meleg vízbe, ettől kicsit felhígul és még szebben lehet vele dolgozni és így pókhálós sem lesz a végeredmény. Én ki fogom próbálni a vízálló változatát is.

Braun Silk&Soft Washable Ls 5160

Braun Silk&Soft Washable Ls 5160
2018. december 30.

Ajándékba kértem, de már megbántam. Nem lesz olyan szép sima az eredmény mint a borotvával, a hónaljamat csíkokban kidörzsölte, a bikini vonalamnál a hajlatot nem szerette, bele is csípett több helyen hogy vérzett, lassabb, macerásabb a használata, egy helyen többször át kell húzni hogy jó legyen... nekem csalódás volt, azt hittem ezzel felgyorsítom vagy leegyszerűsítem a szőrtelenítést, de nem. Vissza fogok térni a gyors és jól bevált sima borotvához, ez meg csak tűzoltásnak lesz ha nincs más alternatíva.