Zsuzsi27ka

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2018. szeptember 13.

Valoban vizes allagu, igy eleg sokat kifolyatok egyszerre, nem tudom meddig lesz eleg. De majd probalom visszafogni magam☺️
Fedesre jobbat vartam, annak ellenere, hogy olvastam itt a kommenteket. De ha ennyire jora ertekelik masok is, illetve celebek (lasd Dukai Regina) kicsit professzionalisabb minosegre szamitottam. Nem akarom lepontozni, hiszen meg csak most kezdtem hasznalni es vegulis szep osszhatast ertem el. Bar a mineralize skinfinisht is hasznaltam zaraskent☺️

Kiko Universal Fit Alapozo

Kiko Universal Fit Alapozo
2018. szeptember 13.

Leertekelve vettem Veronaban- nem ismertem eddig a Kiko termekeket. Az arnyalatot lehet nem talaltam el, kisse vilagos, de ahogy jon a tel, pont jo lesz!
Kellemesen csalodtam, jobbnak ertekelem, mint a drogerias tarsait, jonak talaltam a fedeset es szep porcelanbort varazsolt. Meglepodtem, hogy mennyire egysegesiti az arckepemet.

Sephora Base Smoothing & Mattifying Primer

Sephora Base Smoothing & Mattifying Primer
2018. szeptember 13.

Szepen egyenletesse teszi a boromet, kellemes, kasmirtapintasu felkenni. Amilyen primer arak vannak, szerintem ez ar-ertekaranyban nagyon jo - teszi a dolgat!Mac Strobe cream- hez tudnam hasonlitani, ebben viszont nincs csillogas.