ZsuzsiIlycsin

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Botanical Arcmaszk Gyömbér&Kelkáposzta

Isana Botanical Arcmaszk Gyömbér&Kelkáposzta
2019. december 8.

Nekem nagyon tetszik, hogy mintas a maszk, kulon megorultem neki kicsomagolaskor. Kellemes erzes a bőrön, az en arcomra tul nagy is, de semmikepp nem mondanam kicsinek a tobbi Del-Koreaihoz kepest. Az anyaga a maszknak valoban vastagabb picit, de ez engem nem zavar es tocsogott az esszenciaban, en nem tapasztaltam, hogy keves lenne benne. Osszessegeben jo fatyol maszk, kellemes meglepetes egy sajat markas termektol.

L'Oreal Paris Colorista Effect Balayage

L'Oreal Paris Colorista Effect Balayage
2018. március 17.

Tavaly fodrasz festette a hajam balayagera, lapockaig er a hajam nagyjabol. Amikor meglattam a Mullerben az allvanyon azonnal pakoltam a kosaramba. Ma megcsinaltam, nem a hozza kapott fesut hasznaltam, hanem ahogyan mutatjak a diy balagenal tincsenkent kentem 4 reszre osztva a hajam szepe felfele huzigalva a festeket rajta.nagyon izgultam, 30 percig hagytam hatni a felkenes utan. A kozepbarna hajamba szep, nem voroses, napszitta csikokat krealt. Nem tolakodo a latvany, egyedul attol verzett a szivem, hogy a tubus felet ki kellett dobnom :( , annyira sok termek volt benne. Kar hogy nem lehet elfelezni es elrakni kesobbre. Nagyon ajanlom, szerintem klassz termek!