zsuzsimuzsi

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2017. január 30.

Szeretem a színeit, amikor felkenem, nagyon jól mutat és szépen fed. Viszont egy csillag mínusz, amiért szárítja az ajkakat és így darabosan kopik le, nem is túl tartós. Másik mínusz pedig a csomagolásért, nekem kijött a fém kupakból a műanyag belső rész, így küzdelem mindig kibontani. Sajnos nem az első Pupa termékem, aminek a csomagolása megadta magát, pedig nem használom napi szinten és nem hentereg a táskámban sem.

L.O.V LIPAffair Színes & Ápoló Ceruza

L.O.V LIPAffair Színes & Ápoló Ceruza
2017. január 30.

Azonos márkájú, színkódú rúzshoz vettem és ahhoz is használom, szuper ceruza, erős a színe, szépen lehet vele kontúrozni és a rúzsnak alapot adni. Az ecsettel annyira nem sikerült hatékonyan felvinnem a rúzst, inkább korrigáláshoz, finomításhoz tudom használni, de így is 5*

L.O.V LIPAffair Rúzs

L.O.V LIPAffair Rúzs
2017. január 30.

Nagyon szuper rúzs, tartós, gyönyörű színekkel, szépen fed és külön szuper, hogy a kontúr ceruzák színe és kódja egyezik a rúzsokéval, ami nem minden márkánál elmondható és nagyban megkönnyíti a vésárlást :) A csomagolása plusz egy piros pont, szuper ez a mágneses tető és az egész kialakítása is egyszerre praktikus és szép, tényleg öröm használni! Ez az első termékem a márkától, de biztosan ki fogok próbálni mást is.