Zsuzsiyes

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Organic Shop Édes Mandula Testradír

Organic Shop Édes Mandula Testradír
2021. január 20.

Nekem szuper volt! Puha és bársonyos lett a bőröm tőle.

Eco Cosmetics Illatmentes Fényvédő SPF50

Eco Cosmetics Illatmentes Fényvédő SPF50
2017. június 26.

Már régóta vadásztam rá, de nem nagyon tudtam beszerezni, mert nem volt ez a fajta raktáron, de aztán rátaláltam és meg is rendeltem. Nagyon örültem, hogy végre bio, vegán, állatkísérletmentes, érzékeny bőrre való szipi-szupi fényvédőm van. De az öröm, csak az első használatig tartott, mert tiszta apró kiütés lettem tőle. :( Úgy tűnik az érzékenyebbnél is érzékenyebb vagyok. De akkor így hogy vegyen az ember fényvédőt???

Schwarzkopf Osis+ Thrill Hajformázó Wax

Schwarzkopf Osis+ Thrill Hajformázó Wax
2015. szeptember 5.

Ezt a waxot csak használni kell tudni. Semmi baj nincsen vele. A 3-as erősség is rendben van. Nagyon jó termék arra, amire kitalálták. Én szeretem. Wax név alatt nagyon sok textúrájú hajformázót gyártanak. Mind-mind más. Hogy milyet válasszunk? Függ a hajhossztól, hajstílustól... Ha valaki szereti a waxot, jó, ha ismeri melyik textúra mire való. PL. az Osis Thrill beszárított frizurák vagy göndörített hajak tincsezésére kiváló. Egy rövidebb hajba bele túrni vele és kócolgatni viszont nem a legjobb választás, mert csak viaszos visszalapuló haj lenne belőle csapzott kinézettel. A matt waxok az extrémebb stílushoz megfelelőek, rövidebb, kócos stílushoz, vékonyabb szálú hajra vagy akik nem igénylik a fényt és férfiaknak. A lágyabb, gumiszerű, fényesebb waxok inkább a tincsezésre lágyabb formázásra valók. A géles állagú waxok jók tincsezésre, kócos stílushoz, rövid és félhosszú hajra, férfiaknak, zsíros, fényes hatás nélkül. Ebből az állagból van a legkevesebb szerintem. Ilyen a Wella Pearl Styler is. Nem olcsó, de szuper! Remélem segítettem!