Zsuzsiyes

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eco Cosmetics Illatmentes Fényvédő SPF50

Eco Cosmetics Illatmentes Fényvédő SPF50
2017. június 26.

Már régóta vadásztam rá, de nem nagyon tudtam beszerezni, mert nem volt ez a fajta raktáron, de aztán rátaláltam és meg is rendeltem. Nagyon örültem, hogy végre bio, vegán, állatkísérletmentes, érzékeny bőrre való szipi-szupi fényvédőm van. De az öröm, csak az első használatig tartott, mert tiszta apró kiütés lettem tőle. :( Úgy tűnik az érzékenyebbnél is érzékenyebb vagyok. De akkor így hogy vegyen az ember fényvédőt???

Schwarzkopf Osis+ Thrill Hajformázó Wax

Schwarzkopf Osis+ Thrill Hajformázó Wax
2015. szeptember 5.

Ezt a waxot csak használni kell tudni. Semmi baj nincsen vele. A 3-as erősség is rendben van. Nagyon jó termék arra, amire kitalálták. Én szeretem. Wax név alatt nagyon sok textúrájú hajformázót gyártanak. Mind-mind más. Hogy milyet válasszunk? Függ a hajhossztól, hajstílustól... Ha valaki szereti a waxot, jó, ha ismeri melyik textúra mire való. PL. az Osis Thrill beszárított frizurák vagy göndörített hajak tincsezésére kiváló. Egy rövidebb hajba bele túrni vele és kócolgatni viszont nem a legjobb választás, mert csak viaszos visszalapuló haj lenne belőle csapzott kinézettel. A matt waxok az extrémebb stílushoz megfelelőek, rövidebb, kócos stílushoz, vékonyabb szálú hajra vagy akik nem igénylik a fényt és férfiaknak. A lágyabb, gumiszerű, fényesebb waxok inkább a tincsezésre lágyabb formázásra valók. A géles állagú waxok jók tincsezésre, kócos stílushoz, rövid és félhosszú hajra, férfiaknak, zsíros, fényes hatás nélkül. Ebből az állagból van a legkevesebb szerintem. Ilyen a Wella Pearl Styler is. Nem olcsó, de szuper! Remélem segítettem!

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. augusztus 4.

Miután többször is leteszteltem a kis mintákat, megvettem nagyban. Nyáron szuper, mert igazán egész nap mattít,(persze azt azért ne gondolja senki, hogy nem izzad alatta, ha hőség van...). :) Nekem remek, hogy színezett és fizikai fényvédős, mert az én bőröm nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos és korpás szeborreás. Fedése nem sok van, de szebb bőrképet eredményez. Smink alá is jó alap. Viszont azért 4 csillag, mert a fehér bőrömhöz egy picit sötét az árnyalat. Télre valószínűleg majd más krémet választok, de a Paula's Choice termékeknél azt hiszem megmaradok. Kicsit drágák, de pici is elég belőlük, rendelhetőek kis és nagy krémminták, tetszik a cég szemlélete és megbízhatóak. Azért jó lenne, ha dúsítanák a deluxe minták sorát hidratáló krémekkel. ;)