Best of Beauty 2019

Zsuzsizsuzsi

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum

By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum
2017. március 6.

Update: eltelt majdnem 2 év a lenti véleményezés óta, és még mindig használom :)
Igaz, most nem annyira szeretem, mint korábban, mert szárítja a bőröm, ha em kenek fölé hidratálót, akkor feszül tőle. A fémes szagát továbbra sem szeretem, viszont már nem kristályos a kupak széle, úgy látszik, ezen változtattak, vagy csak én vagyok ügyesebb.
Hamar felszívódik, bár kicsit mintha ragacsos lenne utána a bőröm, de nem baj, mert a hidratálót rákenve ez már nem érződik.
Hiába büdös és szárít, de szép lesz tőle a bőröm, praktikus használni, és hiszek benne, hogy hosszútávon jót tesz a bőrömmel az összetevői alapján!
4.5 csillagot érdemelne, de inkább felfelé kerekítek.
-------------------
Kb 2 hete használom, és nagyon szeretem!
Kicsit macerás a tárolása, minden reggel elő kell venni a hűtőből és nem szabad elfelejteni visszatenni, de mire visszateszem már be is szívódik.
A ránctalanító hatásáról nem tudok írni ennyi idő után, de amióta használom, puhább a bőröm és valahogy egységesebb a bőrképem, más is megjegyezte, pedig most pár nap strandolás is volt, nap, Balaton víz, extra fényvédő az arcon... Nekem elég sokat felszív belőle a bőröm, nem csak pár cseppet, mire a 4-5 cseppet szétkenném, már fel is szívódik, így többet kell használnom. A pipettás kiszerelés nagyon praktikus és kényelmes, plusz pont hogy nem nekem kell a gyógyszertárban megvenni az extra üveget, hanem jár hozzá, és praktikus a doboz formája is, nem zötykölődik benne az üveg, ha valami miatt el kell fordítani (a többnapos nyaralásra utazáskor a hűtőtáskában :) )
Nem csípett, kivéve a Balatonozás sokadik napján, mikor nem sikerült jól újrakenni a fényvédőt a strandon.
Ahogy nézem, sokáig kitart még így is, hogy az itt olvasotthoz képest sokat használok belőle. Ha csak nem történik valami változás, akkor újra fogom venni.
Az egyedüli ami nem tetszik benne, az az, hogy mintha kicsit párologna belőle valami száraz maradványt hagyva a kupak szélén, de lehet hogy csak én nem zártam vissza párszor jól, erre odafigyelek majd jobban.

Chica Y Chico Asta-Z 4.0

Chica Y Chico Asta-Z 4.0
2017. március 6.

Folthalványításra vettem még tavalyelőtt nyár végén, mert a homlokomon előjöttek a nap hatására foltok. Elég hamar eltüntette őket, és az egyéb szeplim, foltjaim is eltűntek. Télen ritkábban használtam, csak a homlokomon és a szemem alatt, de nyár elején megint többször kentem. Annyira jó, hogy nem is jöttek ki a foltok, így volt, hogy nem kentem egy ideig, és akkor megint előjöttek a foltok a homlokomon, de újrakezdtem a kenést, és elmúltak.
Most nem sokat használom, ha ritkán előjön egy piros pattanás, akkor bekenem vele és másnapra sokkal szebb lesz. Ilyenk a homlokom és a szemem alatt is bekenem egy lendülettel.
Szagtalan, könnyen felszívódik, nem nehéz, nem zsíros, egyáltalán nem irritál. Praktikus a tubusos kiszerelés.
Ha újra elfogy, megint újra fogom rendelni.

Cosrx Holy Moly Snail Mask

Cosrx Holy Moly Snail Mask
2017. március 6.

Nagyon jó!!! Az egyetlen hátránya, hogy kicsit túl híg és nagyon lefolyik, de a dekoltázsomon a bőr szívesen felissza ;)
A mérete, formája nekem pont jó, bár kicsit nehéz széthajtogatni.
Nem büdös, igazából nincs különösebb illata, nem ragad, könnyen beszívódik.
Ami a legjobban tetszik benne, hogy nem is csak utána nagyon szép a bőröm, hanem még másnap is.
Ha elfogy, tuti újrarendelem