Zsuzsu1

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2021. október 9.

Hatarozottan szeretem!Nagyon vagytam mar egy ilyen cica szerumra,ami a szilikonnal telenyomott kremekkel ellentetben,nem fullasztja be a borom,es nem hagy diszkogömb fejet maga utan.Szerintem abban mutatja meg a legjobban a hatasat amire valo,tehat hegek,sebek kezeleseben,amibol boven akad a pofazmanyomon,sajna 😒Ezen a teren a turelem elengedhetetlen,nem mulnak el a dolgok pikk pakk,de miota hasznalom a szerumot,kb.2 honapja,erzem a javulast a hegeimen.Csodak nincsenek,ez hosszu evek tapasztalata ,de kitartassal es ilyen termekekkel tehetunk a jobb eredmenyert,en hiszek ebben a kis kenceben,ugyhogy megelolegezem az 5*ot,ami nalam egyedulallo .

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2021. október 9.

Aliz 79,legy türelmes,tobb honap meg meglatod az eredmenyt.Nem,ettol sem lesz mitesszermentes a bör,nagy banatomra,de javit rajta,kulonosen ha felvaltva retinolozol is mellette.Vannak mitesszereim,es valoszinuleg lesznek is,akar fejre is allhatok,de azert jelentos a valtozas az elozo allapotokhoz kepest.En niat is hasznalok,reggel,este.

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás
2021. január 9.

Iszonyatosan vártam ezt a kezelést,6 napja vagyok túl rajta. Hát,talán nem lesz meglepő a véleményem, bár lehet korai, ebben az esetben updatelni fogok,de ez a kezelés semmit sem ér.
Nem kibírhatatlan,de kellemetlen a kezelés,aznap éjjel aludni sem tudtam,úgy égett az egész fejem.Nalam már a 2.nap elkezdődött a hamlas,a 4.napra be is fejeződött, csak a hegek helye ,ami erősebb lézert kapott,maradt enyhén rózsaszín.A 4. nap egész tömör, szép bőröm volt,ami az 5 napra már nem látszódott.A porusaim ugyanolyan randak, a pigmentfoltjaim sem tűntek el, cserébe aggódhatok, hogy esetlegesen erősebben térnek vissza ha nem kenegetem pigment elleni termékekkel. Nem tudom kinek lett a kezelés után száraz a bőre,de nekem az elsődleges hamlas óta ugyan úgy zsirosodik mint előtte, sőt!!!Totális pénzkidobás, nem ajánlom senkinek, főleg komolyabb problemak (hegek,foltok, pórusok) esetén,azokon sem ez,sem más nem igazán segít.Nagyon mérges vagyok,80 000ftot dobtam ki az ablakon, de talán eljött az ideje hogy megértsem,úgy kell elfogadják magam,ahogy vagyok.Ha mindenképp valamibe bele akar kezdeni az ember, legyen az hamlasztas+retinol - hosszú távon ugyan, de érnek ennyit, sőt többet mint ez a kezeles.

Update:lassan 6 hét telt el a kezelés óta.Sok változásról nem tudok beszámolni.A bőröm zsirossaga,problémai(mitesszeres,néha pattanásos)nem mérséklődtek,a pórusok egyáltalán nem lettek kisebbek.Egy két részen ahol erősebb lézert kapott az arcom ,még mindig enyhe rózsaszín színű,de a hegek ott sem lettek szebbek,ahogy az arcom többi részén sem,talán ha nagyon bele akarom képzelni,leheletnyit javultak.Szerencsere gondosan fényvédőzom,így nem pigmentalodott vissza az arcom,viszont el sem múltak a korabban meglévők sem,csak kicsit halvanyodtak.Komolyan nagyon irigylem a sikerrel járt sorstarsakat,kár hogy nekem nem sikerült .

Hahoooo,ha valaki erre járna!Kinek mikorra múltak el az esetleges pirosabb foltjai?Most múlt 7 hete hogy kezeltek,konkrétan egy pontban nagyon erős lézert kapott a bőröm,ott még mindig rózsaszín színű,és hát az arcom közepén egy folttal nagyon unom már a létet 😟csak nem maradok így örökre???
Update:3 hónap telt el a kezelés óta.Megallapithatom,hogy a folt nagy valószínűséggel megmarad,mivel megegettek.Utalom az egészet!!!Lezerspecialista,meg magánklinika nesze neked!!!Sokkal sérülékenyebb azóta a bőröm,rozacea hajlam is megmutatkozott.Hulye voltam hogy bevallaltam.Taltos utcába ne menjetek!!!