Zsuzsu1

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. szeptember 1.

Az elején egészen jónak tűnt,éreztem némi húzódó érzést az arcomon,de ez elég hamar elmúlt.A borhibakat,kezdődő pattikat nagyon jól kezelte,ám az uvegcse vége fele elkezdett bedurvulni,és minden apró mitesszert bellobbantott a fejemen.Mivel több terméket is használok,ezért eleinte fogalmam sem volt melyik a ludas,de rá gyanakodtam utolsokent, és mégis!!!A vége felé már annyira zsirositotta a boromet hogy ihaj.Kiiktattam a rutinombol,csak lokálisan hasznalom,ha szükség van rá,úgy működik 🙂Összességében szerintem jó termék,csak figyelni kell a reakciókat.

Update:úgy tűnik nem ő volt a ludas a tuneteimert,hasznalata után továbbra is fenn altak😟 Valószínűleg a hormonaim vacakolnak az új fogamzásgátló miatt,amit most ki is iktatók.Viszont azóta többször is bizonyitotta ez a termék mennyire hatásos pattanásokra ,úgyhogy helye marad nálam az biztos,felpontozom.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. szeptember 1.

Csodálatos kis kence,remekül leviszi a gyulladásokat az arcomrol már 1 éjszaka alatt,viszont napi szinten hidratálónak nem biztos hogy jó,nekem nagyon kifenyesedik az arcom tőle,bár az is lehet csak a hormonaim rendetlenkednek mostansag.Sebaj!Ez a gél úgy jó ahogy van!

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. szeptember 1.

Borzalmas!Második használatának,foltos duzzanatokat okozott az arcomon,de gondoltam adok neki még egy esélyt,és csak célzottan pattanasra kenem.Hatalmas,hólyagos szörnyeteget csinalt egy viszonylag ártalmatlan pattanasbol.Most leshetem mikor múlik el és hogyan 😖Hatalmas csalodas,soha többé nem kenem magamra!Kuka!