zukbop

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Schmidt's Szén + Magnézium Dezodor

Schmidt's Szén + Magnézium Dezodor
2019. augusztus 23.

Ha adhatnék rá 100 csillagot, megtenném. :)) A legeslegjobb dezodor, amit valaha használtam. Pár hete kezdtem próbálkozni a natúr deókkal, eddig nagyon nem volt sikeres a sztori, de mióta erre rátaláltam, már nem is fogok mást kipróbálni. :) 30 fokos nyári melegben, rohangálós napokon is helytállt eddig. Oké, az ára borsos, ezért arra kíváncsi vagyok, meddig tart, de nagyon keveset kellett használnom belőle és elég komoly mennyiségnek tűnik a flakonban lévő stift.

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia
2015. október 16.

Nem akarom elkiabálni, mivel még csak egy alkalommal használtam, de HŰŰŰŰŰŰŰHA! :) Tegnap este, lefekvés előtt használtam belőle egy picit, és reggelre olyan puha és bársonyos lett a bőröm, hogy az valami egészen elképesztő! Gyorsan beszívta a bőröm, nem hagyott olajos érzetet maga után (amire allergiás vagyok, mivel zsírosabb a bőröm), és konkrétan bababőröm lett tőle.
Az októberi Pixiboxban volt belőle egy pici termék, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ha elfogyott, meg fogom venni a teljes kiszerelést is!:)

Jimmy Choo Blossom EDP

Jimmy Choo Blossom EDP
2015. április 13.

Isteni, igazi nyári illat! Épp a hétvégén vettem egy 30 ml-es verziót a Douglasban, azóta fürdőzöm a málnaillatban. :) Az üvege mondjuk nem a legszebb, de mint tudjuk, a külső nem minden. ;)