Zzssui

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Chanel Perfection Lumiere Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Alapozó
2016. március 5.

A legjobb alapozó, amit eddig használtam! Nagyon jó a fedése, és imádom, hogy púderesre szárad! Sajnos elég száraz a bőröm, így ha nem iszok eleget és nem hidratálok alá, a száraz részeket kiadja, de sok folyadékkal ez orvosolható! :)

UPDATE: Sajnos télre nem jó nekem ez az alapozó, hiába hidratálok alá, a száraz részeket így is nagyon kiemeli. Váltottam a "Velvet" változatra, hiába írják, hogy az zsíros bőrre jó, nekem az jobban hidratál, és szebben is fed, mint ez.

Bobbi Brown Long-Wear Szemceruza

Bobbi Brown Long-Wear Szemceruza
2015. november 19.

Engem sajnos nem nyűgözött le ez a szemceruza. Azt hittem a hozzászólások alapján, hogy életem szemceruzája lesz, de használtam már sokkal jobbat is. Nekem nem áll úgy kézre, nem tudok vele szép vékony vonalat húzni, kicsit csalódás volt. :(

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus
2015. november 19.

Tegnap vettem meg az utolsó darabot a DM-ben, és már alig vártam,hogy ma kipróbálhassam.:) Tegnap nem aludtam túl sokat,és féltem, hogy majd reggel bénázni fogok vele, de szerencsére szuper kis tus, az ecset is jó hozzá, amit adtak, egyáltalán nem volt probléma reggel még félálomban szép vonalat húzni vele:) A színe is nagyon szép fekete végre, nekem jobban tetszik, mint a nemrég vásárolt bobbi brown szemceruza (amit azért vettem mert sokan mondták, milyen szép fekete színe van) de ez szerintem szebb :)

Ajánlom mindenkinek, akár kezdő akár haladó sminkes, az ára nagyon baráti, és felveszi a versenyt, sőt, le is köröz sok high end terméket.