SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

1.Smink készítésénél először a szemet készítem el, utána korrektorozok a szem alatt és készítem el az alapozást. Próbáljátok ki! ;) Gyönyörű tiszta és friss marad a smink, a szem alatt nem fog jobban "betörni" az alapozó és a korrektor.

2.A szemhéjra krémes alapozót/ báziskrémet teszek.

3.A szemhéj pillatövébe külső 1/3 részére ceruzasatírt készítek.

4. Az egész szemhéjra laposecsettel felviszem a Skin matt szemhéjpúdert (pillatőből indulva egészem a szemöldökig).

5. Ahova a ceruzasatírt készítettem, oda felviszem satírozó ecsettel a Shadow matt barna szemhéjpúdert, majd a mélyítővonalba is belesatírozom.

6. Black matt fekete szemhéjpúderrel elmélytíem a tekintetet ( majdnem az egész barna részre felviszem, de óvatosan, hogy a barna szélei kilátszódjanak).

7. Black fekete szemhéjpúdert vizesen felviszek kicsi ferdére vágott ecsettel, ezzel készítem a markáns tusvonalat.

8. A szemhéj alsó részére készítek ceruzasatírt, majd félig felviszem a barnát, a belső részre világos Skin-t, majd a külső szemzugot feketével elmélyítem.

Remélem kipróbáljátok. Nem muszáj a feketét belevinni, ha "csak" a barnával árnyékoljátok, akor egy gyönyörű natúr sminket kaptok. Sok sikert! :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

Kell a púder! Pirosító