SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Élek-halok a vintage-ért, ezért amikor megláttam pinteresten egy tutorialt rózsás körmökhöz, habozás nélkül abban a minutumban előszedtem a körömlakkos dobozomat és már lakkoztam is. :)
A manikűr főszereplője és névadója a gyönyörű fáradt málnaszínű essence lakk volt, ellentétben a - hozzá képest- noname lakkokkal őt sajnos nem volt képes hosszútávon megtartani a fedőlakk és javítgatnom kellett a 3. napon. Viszont a színe miatt most is megbocsáttatást nyert. A többi öt körmömre nude alapnak a Kallos halvány tejeskávé színű lakkja került két vékony rétegben, majd erre fogpiszkálóval készítettem el a rózsákat. Végezetül a lovely fedőlakká avanzsált körömerősítőjével fixáltam a virágaimat- olyan jól, hogy a körmömön alapjáraton maximum két napot kibíró Gabrini zöld már 5 napja hibátlan állapotban van (a minta többi részével egyetemben természetesen), pedig mind az öt napon legalább egyszer strandoltam.
Biztos vagyok benne, hogy nem ez az utolsó alkalom, amikor rózsás körmökkel szaladgálok a tóparton vagy a nagyvárosban, hiszen nagyon könnyen elkészíthető, nagyon mutatós, és nem utolsó sorban úgy érzem, nagyon én vagyok. :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

Essence Colour & Go Körömlakk