SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Még a nyáron készítettem ennek a szép menyasszonynak az esküvői sminkjét. Előtte soha nem, sminkelte magát, úgyhogy mindenképpen valami nagyon szolidat szeretett volna. Először ő rózsaszín mellett tette le a voksát (mint sok más menyasszony), de sikerült meggyőznöm, hogy a barack sokkal szebben mutat a fotókon! A végén nagyon elégedett lett, állítása szerint még sosem volt ilyen szép! :-)

Először előkészítettem a bőrt, maj aéapoztam, púdereztem, pirosítottam. A pirosítót mindig az elején teszem fel, mivel általában egy picit halványodik, amíg sminkelek (összeolvad az alapozóval), és a végén még rá tudok erősíteni.

A szemnél a külső szemzugba barna szemceruzával elkészítettem az alapot, ezt szépen satíroztam. Utána felvittem a barack irizáló szemhéjport (Fardel- 670), majd barna matt színt. Finoman összesatíroztam, majd a szemöldök alá került egy kis bézs barna. A szemöldökcsontnál a barna és bézs színt szintén összesatíroztam, majd az átmenetbe egy kicsi színt vittem fel a pirosítóból. Ez gyönyörű hatást kelt!

Szemöldököt is megigazítottam, maj kontúrceruzával megrajzoltam az ajkakat és rúzsoztam.

A természetes hatás érdekében tincses pillákat ragasztottam S, M, L méretben!