SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Minimális BB krémmel alapoztam, majd a korrektorral kivilágosítottam a szemem alatti részt, és a szemöldökcsontomat. Szemöldök turbózás és fixálás után egy erősebb kontúrozás következett, melyet az Elf bronzosítójával vittem véghez. A Kiko Light Plum pirosítóját pedig felütögettem a kontúrozott orca közepére, fül felé eldolgozva. Loose powderrel mattítottam, és "selymesítettem" a finisht, ez a Manhattan darab kitűnően alkalmas az arc enyhe photoshopolására. Az Elf Sweet szemhéjárnyalóját használtam highlightként.
Eztuán jöhetett a szem smink. Primer használata után kikevertem az Elf Sweet árnyalatát Elf Lock n Seal egy cseppjével, így kapva egy vizes finishű fényes krémfestéket. Ezt az alsó szempillatőbe felvittem, sajnos képeken csak néhol csillan meg. Majd az egész szemhéjra felvittem a matt csontszín Innocent árnyalatot. Erre került a lila tusvonal, mely tökéletesen összhangban volt a smink fő szereplőjével, a rúzzsal.
Két réteg spirál után következett a rózsáslila rúzs, Elf Lip Lock Pencil felé, a tökéltese finishért, és kész is a smink. :) Az Elf termékeket iHerbről rendeltem, darabonként 3$-ért. most jött meg nemrég a pakk, és mérheteten boldogságot okoztak ezek a szépségek. Ha kedvet kaptál a rendeléshez, és iHerben ez lenne az első, az RGL626-ös kuponkóddal 5$-t takaríthatsz meg, -10$-t pedig 40$ feletti vásárlásnál.

HASZNÁLT TERMÉKEK

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo