SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

A körmöt védőlakkal kentem be, majd hat színes lakkommal random, amorf formákat festettem a körmeimre. Ennek száradása után egy sminkelésnél (is) használt latex szivacsra felvittem egy réteg arany színű festéket, majd a szivacsot finoman a körmömre nyomkodva felvittem a nonfiguratív mintára egy lehetnyi aranyat. Ennek előnye, hogy egységes kinézetet ad az amúgy különböző színeknek. Az arany száradása után egy gombostű gombjával random fehér pöttyöket festettem a körmeimre. A fehér száradta után az addig használt színek közül véletlenszerűen kiválasztottam kettőt, amikkel kisebb pöttyöket festettem a fehérek közepére. Ezután a "ha már lúd, legyen kövér" elvén néhány hatszögű csillámot is tettem még a körmeimre, némi fedőlakk segítségével. Minek utána mindez megszáradt, fedőlakkal zártam le a fáradtságos munkával megfestett körmeimet.

Ezt a dizájnt bármilyen színekkel el lehet készíteni, hiszen éppen a véletlenszerűség ihlette. Elkészítése könnyű, hiszen éppen azért, mert nincsenek benne megszabott formák, egyszerűen elronthatatlan. Igaz, pepecselős és időigényes minta, de a végeredmény szerintem mindenképpen megéri. ;) A vidám színek kombinációjával és az aranyos csillogással tökéletes nyári minta!

HASZNÁLT TERMÉKEK

Lovely Crystal Strength Körömlakk