SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

A smink alapját a Too Faced Glamour Dust Glitter Pigment ( Nude Beam ) adta, melyet egy folyékony sminkragasztóval (elf Lock n Seal-lel) tusvonalként szerepeltettem.
Kezdésnek egy hibátlan alapot igyekeztem készíteni barátnőm arcára, majd egy közepesen erős kontúrozással csontosítottam azrác, orrát, emeltem ki száját. Szemöldökét Anastasia minden szempontból tökéletes szemöldökpasztával formáztam, és fixáltam is. Az arcon még Sleek GLO palettáján készítettem el a bronzosítást, ehhez már highlight sem kellett, hisz selyemfényű termékről van szó.
A szemet alapoztam UD primerrel, majd felvittem a Chocolate palettából a white chocolate színt a szemzugba, és a mozgó szemhéjra, a mélyítettem a crease és az above crease vonalat milk chocolate-tel vastagabban, semi-sweettel vékonyabban, majd a triple fudge-t satíroztam el a kis ráncban. Mindezt tökéletesen eldolgoztam.
Az alsó szempillatőbe candied violetet, és marzipant tettem, ezt is eldolgoztam.
A felső szempillatőbe húztam egy elnagyolt tusvonalat, és a Bobbi Brown Rich Caviar paletta rich caviar színével (matt sötétbarna, durván pigmentált) elfüstösítettem ezt, tetejét teljesen eldolgoztam. Ennek a tetejére került a Too Faced Nude Beam pigment, spirál, szájfény és kész a nem-túl-lihegett, de mutatós party/ünnepi sminkünk.
Ui.: imádom ezt a spirált! :)