SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Farsangi róka smink

• legelőször az alapozást és a korrektorozást végeztem el a szokásos módon, majd a szem festése következett: két rétegben, egy halványabb nagyobb "háromszögben" és egy közelebbiben a szemek kiemelésére. Először gömbölyű szemhéjpúder ecsettel vittem fel a fekete szemfestéket, a halványabb réteget az ujjaimmal dolgoztam egyenletesre, az éleket vágott szemhéjpúder ecsettel emeltem ki.  Az alsó és a felső vízvonalat is kihúztam fekete szemceruzával.
  • A fehér szemhéjpúdert az ujjaimmal oszlattam el az arcomon, az éleket lapított gömbölyű fejű ecsettel emeltem ki.
  • Ezután az orcákat és a homlokot pirosítottam, nagy mennyiségű pirosító használatával, az orcák aljára rajzoltam szemhéjpúderral egy-egy V vonalat.
  • Az orrot is fekete szemhéjpúderrel és a gömbölyű fejű http://kremmania.hu/kremek/essence-smokey-eyes-szemhejpuder-ecset ecsettel alakítottam ki.
  • Szempilla spirálozás után, az egész sminket, több rétegben átfújtam http://kremmania.hu/kremek/alverde-sminkfixalo-spray -vel. Ami egész este egyben tartotta a sminkemet, pedig elég meleg volt a buli helyszínen.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   111
Essence Long Lasting Szemceruza
Árnyalat:   01
Árnyalat:   01
Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow
Árnyalat:   109
Árnyalat:   109