SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Nagyon kezdő vagyok még a köröm festésben, így ez a "rajz" se sikerült valami jól, de azért próbálkoztam! :D
Először is felvittem az alaplakkot (Crystal Nails alapazó és fedőlakk). Utána jöhetett a fehér körömlakk (Lovely Classic körömlakk Nr.25). Nekem két rétegben kellett felvinnem a fehér körömlakkot, mivel ez a fajta körömlakk nálam első felvitelkor soha nem fed rendesen :(. Nos a középső ujjam kivételével, a többi ujjamra a pöttyöket pontozó eszköz segítségével készítettem el (Lovely Classic körömlakk Nr.390 és Miss Sporty Clubbing Colours körömlakk 304). A pöttyöket letudva neki kezdtem a karácsonyfának. Egy otthon elkészített ecset segítségével háromszöget rajzoltam a körmömre (Lovely Classic körömlakk Nr.390). Hagytam megszáradni majd a fehér körömlakkot felhasználva  a karácsonyfára füzéreket és a pontozó eszköz segítségével pedig, a füzérekre kis gömböket rajzoltam (Lovely Classic körömlakk Nr.25, Lovely Classic körömlakk Nr.130, Miss Sporty Clubbing Colours körömlakk 304). Végezetül pedig fedőlakkot tettem a körmeimre (Crystal Nails alapazó és fedőlakk).

Nagyon sajnálom, ha a leírás nem nagyon érhető. Most csináltam ilyet életemben először. :D

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   Nr. 25